Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi telefon menü karakterké...

Xiaomi telefon menü karakterkészlet visszaállítás?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tegnap sikeresen elállítottam a telefonom (Xiaomi Redmi Note 4) androidos menüjét. A probléma, hogy az Android, és bármely más futó programban az "aktív menüpont" inverzként jelenik meg. Tehát a betűk körüli részt húzza ki vékony vonallal. Ez nagyon zavaró, mert nehezen olvasható az aktuális sor. Hol tudom ezt visszaállítani??? Légyszi segítsetek!

2017. jún. 14. 14:17
 1/2 A kérdező kommentje:

Na a linkek lemaradtak... Az 1. képen a "Magyarország" megjelenése:


[link]


A 2. képen a "Szokásos" megjelenése:


[link]


A 3. képen az "M" (medium) megjelenése, és felül a "Közepes" körüli fehér szegély.


[link]


Valahol rémlik, mintha egy menüben azt állítottam volna, hogy inverz kiemelés, vagy ilyesmi, de az istennek se találom sehol... És most az egész Android ilyen olvashatatlan, szemet bántó, szarul jelenik meg... :(

2017. jún. 14. 14:29
 2/2 anonim ***** válasza:

"Nagy kontrasztú szöveg" legyen kikapcsolva.

Ha nem találod, akkor főképernyőn alulról-felfelé egy hosszú húzás, majd a keresőbe kezd beírni...

2017. jún. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!