Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Új készüléket szeretnék...

Új készüléket szeretnék vásárolni,Yettelnél hűségidőre.De nem értek ehez annyira és nemtudom mivel jár hogy megérné-e belemenni.Valakinek van ezzel a témával tapasztalata?

Figyelt kérdés
Yettel, Telefon, Hűségidő

2022. jún. 11. 10:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Aláírsz 2 éves szerződést, amiben vállalod, hogy 2 évig nem mondod fel náluk a szerződésben foglaltakat. Emellé adnak egy telefont bizonyos havi törlesztő részletre. Ennyi
2022. jún. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha számolni tudsz, akkor nincs nehéz dolgod.

Eldöntöd hogy a havidíjak és a készülék részletek beleférbek-e a havi fizetnivalóról alkozott elképzelésedbe.

A csomagdíj le van írva mennyi, a törlesztő is. Mi a kérdés?

Egyébként készüléket külön is lehet venni.

Speciel az előző mobilom én is a szolgáltatótól akartam kihozni részletre, de az lett volna a feltétel hogy egy drágább csomagra váltsak egy évre, amit nem akartam. Bementem a médiába, és 10 ezerrel olcsóbban megvettem ugyanazt a telefont, plusz nem kellett drágább előfizetésre hűséget aláírnom.

2022. jún. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ha nem értesz hozzá, miért a yettel?

telekom is van.

2022. jún. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

kérdés, hogy havonta mennyit telefonálni tervezel.


feltöltős kártyával havi 250.- ft-ból meguszható.

2022. jún. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!