Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha abszolút semmilyen apple...

Ha abszolút semmilyen apple cuccom nincs, megérné apple tabletet venni?

Figyelt kérdés
Soha nem használtam apple terméket, de mindenki azt mondja, ha tablet, akkor apple. Ér valami hátrány, ha amúgy windowsos és androidos vagyok? Gyakorlatilag nem használnám csak filmnézésre, böngészésre stb, szóval semmi speckó felhasználás.
2022. máj. 9. 14:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha tényleg csak ilyen alap felhasználásokra használnád, akkor abszolút nem fog hátrány érni.
2022. máj. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Az, hogy kinek mi éri meg, döntse el. Ha ki akarod próbálni és van rá pénz, akkor meg lehet venni,megszokni android után nehéz lesz. Azon érdemes szerintem elgondolkodni, hogy ha olcsóbban vehetsz androidosat ezekre a dolgokra, akkor csak azért érdemes-e kiadni plusz pénzt, mert mások szerint az a tablet. Pl. Lenovo-t tudsz venni 80ért,ami sokáig bírja akksival és filmet is tudsz nézni rajta akadás nélkül, gyors is.
2022. máj. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem megérheti kipróbálni egy Apple terméket. Ha úgyis csak ilyen alap felhasználásra használnád akkor ez elég lesz. Apple termékekhez mérten olcsónak is számít:

[link]


De hogyha jobb teljesítményt szeretnél. Akkor ezt ajánlom, de csak hogyha nem zavar a kisebb méret, bár alap felhasználásban csak minimálisan lehet észrevenni a különbséget:

[link]

2022. máj. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az Apple jó tableteket gyárt. Bár telefonjaik szerintem nem túl jók, de az ipad-ekről csak jót tudok mondani. Évek óta olyat használok.
2023. aug. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!