Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Létezik jó reklámblokkoló...

Létezik jó reklámblokkoló chrome mobil verzióhoz?

Figyelt kérdés

Néhány oldalon vannak teljes képernyőre bekúszó reklámok, amik rendkívül zavaróak.

Eddig nem használtam reklámblokkolót, mert nem tartottam etikusnak. De az oldalakat élvezhetetlenné tevő reklámok átlépték az ingerküszöböm. Szeretnék megszabadulni tőlük.



2022. jún. 11. 15:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem
2022. jún. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hivatalosan nem létezik ilyen, de vannak olyan böngészők, amik blokkolják a reklámokat. Én Free Adblocker Browser-t használok.
2022. jún. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Lájsz ***** válasza:
Az összes valóban működő reklámblokkoló fizetős androidra. Az az 1-2 kivétel ami ingyenes, azt igényli hogy rootolt legyen a készülék. A legegyszerűbb megoldás valóban egy olyan böngésző amiben van reklámblokkoló. Én a Brave böngészőt használom. Chrome alapú, teljesen kipucol minden reklámot.
2022. jún. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Semmilyen bővítmeny nem létezik az androidos Chrome-hoz.
2022. jún. 12. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A Google legfőbb bevételi forrása a reklám. Vajon a saját böngészőjéből mennyire engedi kiherélni a reklámokat? :)) Használj pl. Operát, van beépített blokkolója és a legjobb a szövegtördelése.
2022. jún. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5-ös opera? olyan mintha valaki most win 95-öt használna
2022. jún. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálam 58 az Opera verzió, miről beszélsz.
2022. jún. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7-es pff
2022. jún. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!