Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » El e adható alkatrésznek egy...

El e adható alkatrésznek egy Samsung Galaxy A5 2017 es telefon ?

Figyelt kérdés

A telefon jó állapotban van semmi karc a kijelzőn se az üveg hátlapján se tokban volt mindig is.

Másfél évig nem használtam mivel akkor váltottam Galaxy A71 re , az A5 2017 pót telefonnak raktam fére a szekrényben , talán tavaly nyáron vagy ősszel kapcsoltam be legutóbb mikor még működöt , de úgy döntöttem eladom mert úgy is a telekom tól majd tervezek kihozni részletre új telefont és akkor eladom az A5 2017 et. Előtte persze leteszteltem miden rendbe a telefonal, de nagy meglepetésre nem kapcsolt be a telefon , hiába nyomtam hosszasan a bekapcsoló gombját akkor se kapcsolt be , pedig azért mikor legutóbb kikapcsoltam 90-100% os volt az akku , gondoltam hátha lemerült majdnem 1 éve nem kapcsoltam be és rá is raktam a gyári töltöjét de akkor se reagált semmit a telefon , még kikapcsoolt állapotban is jelezni kellet volna ha tölt de nem jelzett semmit.

Ez mi lehet ? Akku romlót el vagy az alaplap ?

Elvihetném szervízbe de már a bevizsgálási díj is lehet csak 8-10 ezer és ha javítható is ha mondjuk aku hiba az is lehet 20 ezer és igy nem éri meg elvinni megnézetni vagy javítatni , ezért gondoltam alkatrésznek el e lehet adni és ha igen mennyiért ? És van hozzá 2db gyári okos flip tók az egyik ablakos a másik üveg tók , lehet látni az időt vagy a hivást is lehet fogadni a tókon igaz kis karcok a tokon vannak , ezeket ha külön elakarom adni tartózékként el lehet adni ? Ha igen mennyit érnek ?


2022. jún. 16. 13:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Minek írod ki ketszer?
2022. jún. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

és ott jól írja a kérdést?


El adható-e ?

2022. jún. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

megtaláltam, tényleg kijavitotta a kérdést.

:)

2022. jún. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!