Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Csomó ideje próbálok elérni...

Csomó ideje próbálok elérni valakit telefonon. Néha foglaltat jelez azonnal, máskor pedig egyet mintha kicsörögne és ezután lesz foglalt. Ez mivel magyarázható?

Figyelt kérdés

2022. jún. 16. 17:37
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Azzal, hogy letiltotta a számod.
2022. jún. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
44%
Azt jelenti, hogy nem akar veled beszélni.
2022. jún. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%

Nincs ebben semmi furcsa, a telefonban tiltólistára tették a számod.

A GSM kapcsolat felépül, a telefon megkapja a hívóazonosítót, és összehasonlítja a listán szereplő számokkal. Mivel a tiéd is szerepel rajta, elutasítja a hívást automatikusan. Ez ilyen egyszerű. Ha úgy gondolod hogy tévedés lehet a dolog, próbáld meg más csatornán keresztül felvenni vele a kapcsolatot. Megesik, a kolléganúm is panaszkodott egyszer ugyanerre a jelenségre az anyukája számával, mikor azt tanácsoltuk neki hogy ellenőrizze a tiltólistát. És lám, ott volt.

Esetleg megpróbálhatod szám nélkül, vagy másik számról hívni.

2022. jún. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
próbáld éjszaka hívni, fél álomban hirtelen nem gondolja, hogy TE hívod már 20x.
2022. jún. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem fogom éjszaka hívni, nappal hívom két hete napi kétszer.

Mivel tartozik nekem, ezért. Volt már üzenetben ígéret, stb mégsem kaptam vissza sem a pénzt és a dolgaimat, amik nála maradtak.

Nem a saját számomról kerestem, illetve kétszer magánszámról hívtam és erre lettem figyelmes, amit leirtam, hogy olykor azonnal foglalt, máskor pedig egy csörgés után jelzi ezt.

Tehát nem értem. De azt hiszem, mindegy is....

2, természetesen nem akar velem beszélni és én sem óhajtok vele, vissza akarom kapni a dolgaim és pénzem. Ennyi a sztori.

2022. jún. 16. 20:21
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

"illetve kétszer magánszámról hívtam és erre lettem figyelmes, amit leirtam, hogy olykor azonnal foglalt, máskor pedig egy csörgés után jelzi ezt."

Le van tiltva a szám nélküli hívások fogadása is.

Illetve kétezik olyan hogy fehér lista vagy kivétel lista, akit oda beraksz, az hívhat, a többi meg hallgatja a foglalt hangot ...

Úgy látom nehezen fogadod el a tényeket.

2022. jún. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az, hogy kérdezek valamit, nem jelenti azt, hogy nehezen fogadom el a tényeket. Nem tudom, értelmezed - e, amit írtam. Nem tudtam, hogy van ilyen opció, mostmár tudom, köszönöm a választ, ennyi lenne.
2022. jún. 16. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!