Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A yettel keresőben a telefonsz...

A yettel keresőben a telefonszámom alapján megtalálható a nevem, ezt hogyan tudnám letiltani?

Figyelt kérdés
2022. jún. 20. 13:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az ügyfélszolgálat mit mondott?
2022. jún. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Kérdezd meg az ügyfélszolgálatot :D

Én honnan tudjam, mit mondtak?

2022. jún. 20. 14:01
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Onnan, hogy nyilván beszéltél az illetékesekkel az ügyben, csak nem kaptál választ, vagy nem kielégítőt (ne adj' Isten elhajtottak).
2022. jún. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%

"Én honnan tudjam, mit mondtak?"


Az ember feltételezi, hogy mielőtt kiírsz itt egy kérdést, a "hivatalos utat" és logikus dolgokat már végigjártad, nem csak pötyögsz ok és gondolkodás nélkül...

2022. jún. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

"Az ember feltételezi, hogy mielőtt kiírsz itt egy kérdést, a "hivatalos utat" és logikus dolgokat már végigjártad, nem csak pötyögsz ok és gondolkodás nélkül..."


Ember. Szerinted ha mindenki így tenne, akkor működne ez az oldal? Használd már az agyadat! Nyilván nem fogom őket hívogatni, percekig várakozni, ha itt is feltudom tenni a kérdést. Ez nem jutott eszedbe?

2022. jún. 20. 14:30
 6/10 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem 1. vegyél vissza a stílusodból, 2. ne legyél ilyen életképtelen.


Nem, nem abból áll az oldal, hogy ügyeket próbálnak itt intézni az emberek. Olyan kérdésekre való, amiket nem lehet egyszerűen egy telefonálással, vagy személyes ügyintézéssel megoldani.

2022. jún. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"Nyilván nem fogom őket hívogatni, percekig várakozni, ha itt is feltudom tenni a kérdést."


Pedig elég nyilvánvaló, hogy ilyen esetben felhívod az ügyfélszolgálatot. Azért ülnek ott emberek, hogy a cég ügyfeleinek segítsenek ha problémája akad, vagy hogy válaszoljanak a felmerült kérdésekre. Valószínűleg 2 kattintással be tudják állítani a tudakozótiltást is, amit amúgy szeretnél ( [link] ).

2022. jún. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

7.: Köszi! De most nem tudom miért akkora baj, ha nem hívom fel az ügyfélszolgálatot, hanem megkérdezem itt, elérhető téve a kérdést más emberek számára is. 1 kattintással elérheti bárki a kérdést, akár még az ügyfélszolgálattól is megkímélheti magát.


Nem tudom miért fáj ez annyira egyes embereknek... Ha esetleg valaki tudja, várom rá a választ!

2022. jún. 20. 14:54
 9/10 anonim ***** válasza:

Kérdező:

1. Mivel a probléma Téged érint, nem minket (mi nem tudjuk a szerződésed adatait))

2. A Yettel (ügyfélszolgálata) tud tenni a probléma megoldásában, nem ezen fórum közössége (nekünk nincs hozzáférésünk a Yettel adatbázisához)

ezért a Yettelhez neked kell fordulni.


Elvileg van rá lehetőség:

[link]

kérdés az, hogy ez online:

[link]

vagy a Yettel-fiókodból

[link]

intézhető-e, vagy mindenképpen az ügyfélszolgálat:

[link]

aktív közreműködése szükséges hozzá.

2022. jún. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

9.: Rendben, köszönöm szépen!


Csak nagyon nem szeretek az ügyfélszolgálattal szenvedni. Telekomos internetnél volt, hogy fél órán keresztül hallgathattam az idegesítő zenét.

Alapból ha nekem ügyfélszolgálattal van dolgom, akkor próbálom őket kikerülni. Lehet velem van a probléma, és a többi ember imádja rájuk pazarolni az energiáját, de én inkább itt szoktam feltenni a kérdéseimet első körben. Mondjuk azt továbbra sem értem, hogy emiatt hogy leszek életképtelen?

2022. jún. 20. 15:24

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!