Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet butaságot kérdezek de...

Lehet butaságot kérdezek de hogy működik a bluetooth szelfibot?

Figyelt kérdés

Csak a telefon eredeti kameráját inditja majd el, vagy hogy kell ezt elképzelni?

Van egy jobb minőségü hd kamera alkalmazásom letöltve, az eredeti kamera elég gyengécske.

Vajon azt is elindítsa majd?

Nem értem egyáltalán milyen elven működik majd. :D


2022. jún. 21. 10:43
 1/2 Morzsi007 ***** válasza:
100%
Nekem van egy kis bt távirányító amivel tudok exponálni (Camera shutter remote). Ugyanilyen van a szelfibotokban is. Iphone-nál,a hangerő gombokkal is lehet exponálni, videót indítani, ha el van fordítva a mobil az a gomb jobban kézre áll, mint böködni a kijelzőt. lehet androidnál is így működik azt nem ismerem. Párosítás után a szelfiboton lévő gombbal a hangerőt állítod, ha épp bent vagy a kamera alkalmazásban, akkor ez lesz az exponáló gomb, így megnyomásra lő egy képet. Ezt megtudod csinálni vezetékes fülessel is, amin van hangerő állító gomb.
2022. jún. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem úgy, hogy elindít egy meghatározott funkciót az alkalmazásban, jelen esetben exponál, de nem hiszem, hogy erre lenne korlátozva. Valószínűleg másra is lehetne használni, pl. stoppernek, csak alkalmazás kérdése.
2022. jún. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!