Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudnám át másolni az...

Hogyan tudnám át másolni az asztali számítógépről az Offline tartalmú mp3 és mp4 tartamú média fájlokat az iPhone 13 Mini belső tárhelyére?

Figyelt kérdés
A számítógépemen lévő merevlemezén lévő offline zenei mp3 és videó mp4 fáljlaimat, hogyan tudom át másolni IPhone 13 mini telefon belső memória tárhelyére? Úgy, hogy aztán az iPhoneon le is tudjam azt játszani. iTunessal sikertelenül próbálkoztam. Azaz iTunessal nem ment nekem. És ha a számítógépemet és az iPhone-t összekötöm USB kábellel akkor USB kábelen keresztül sem tudom át másolni.

2022. jún. 22. 12:32
 1/7 anonim ***** válasza:
17%
SD kártyával egyszerűbb lenne...
2022. jún. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

... de nálad ilyen nincs,

ti felhőkben jártok.


PC-ről -> felhőbe,

felhőből -> mobilra.

2022. jún. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%

1 jó hir, van már 1,5 terabájtos microSD kártya,


2. rosz hir, iphone nem használja


[link]

2022. jún. 23. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
1-es válasz író. iPhone 13 mini esetén nincs lehetőség SD kártya hely bővítésére! Sőt iPhone 13 mini-be nincs is SD kártya olvasó. Nem hogy SD, de semmilyen külső memória kártya olvasó nincs benne. Soha nem is volt lehetőség, memória kártya bővítésére. - 3.-as Válaszírónak is ugyan ezt üzenem. Nincs és nem is volt lehetőség semmilyen memória kártyát be helyezni az iPhone 13 minibe. Ráadásul az iPhone 13 minibe, egy fizikai sim kártya be helyezérsére van lehetőség. Noha Dual sim kártyás az iPhone 13 mini is! A második sim kártya ugyanis csak E-sim lehet. 2-es Válasz író. Ha ilyen egyszerű lenne az iPhonenál a félőbe mentés számítógépről, aztán felhőből telefonra. Akkor már rég meg tettem volna. De ez sem meg oldás iPhone 13 mini esetén.
2022. jún. 23. 11:29
 5/7 anonim ***** válasza:
72%

4# talán a felhasználóknak kéne a tervező gárdára hatni, hogy legyen bővíthetőség.


de mint írtam a felhőkben jártok, és ezt elfogadjátok.

2022. jún. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5-ös válasz író! "de mint írtam a felhőkben jártok, és ezt elfogadjátok." Semmit sem fogadtam el! Ez az iPhone 13 mini az első iPhone telefon készülékem. És nem és az iPhone 13 mini meg vásárlásakkor nem írattak alá ilyen irányú szerződést velem. Magyarán zsákba macska volt! Hogy akkor miért vettem meg? Ez jogos kérdés! Azért, mert az Apple volt az egyik leg régeben (2017 óta) a mobil piacon lévő mobil telefongyártó cég. És mint ilyen, elégé jó hírű, és hosszú múltra vissza tekintő cég. Ehhez képest hol van már az eredeti Fin Nokia cég. Sehol.
2022. jún. 26. 14:57
 7/7 A kérdező kommentje:

6-os válaszomat helyesbítve: 2007 óta van a mobil piacon az Apple az iPhone termékekkel. Tehát idén 2022-ben 15 éve. Ehhez képest az Xiaomi, Oppo,

Realme, gyártók sokkal újabbak. Számomra ráadásul a Xiaomi, Oppo,

Realme, még kevésbé ismertebbek, mint az Apple.

2022. jún. 26. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!