Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem működik jól a...

Miért nem működik jól a bluetooth?

Figyelt kérdés
2021. novemberében lett új telefonom (Samsung galaxy A22). Az a problémám vele, hogy nem jó rajta a bluetooth. Ha újraindítom a telefont, akkor jó, viszont utána magától lecsatlakozik és megint újra kellene indítanom, hogy működjön. Ez mitől lehet? Van valami ötletetek?

2022. jún. 23. 13:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Vagy szoftveres hiba, vagy hardveres hiba.

Az előzőt egy gyári visszaállítással lehet orvosolni.

Ha nem oldotta meg, akkor el kell vinni szervizbe, gariztatni.

És gratulálok a türelmedhez, én nem vártam volna 8 hónapot, már másnap beraktam volna a vonat alá a telefont ha így szórakozik velem.

2022. jún. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos eleinte azt hittem, hogy az okosóra a hibás, mivel akkoriban vettem újat, de nem akartam rögtön szervizelni. Sajnos hiba volt, most már rájöttem. Megpróbálom gyárilag visszaállítani. Köszönöm az ötletet
2022. jún. 23. 14:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi az hogy nem jó? Mivel nem kapcsolódik? Kínai vackok játszanak ilyeneket általában. Samuval nem szokott ilyen lenni ha csak nem kínai füles vagy hasonlókkal akarsz csatlakozni. Azoknál úgy megy hogy mindent restartolsz akkor szétkapcsolásig vagy megszakadásig megy utána megint nem.
2022. jún. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Fitbit Versa 2 okosórám van, illetve pl. JBL-hez sem csatlakozik, úgyhogy nem a gagyi kínai a gond. Újraindítom a telefont, sikerül rácsatlakoznom az eszközökre, aztán van, hogy 3 napig semmi probléma, de van olyan is, hogy még aznap teljesen random lecsatlakozik pl. az óráról. Utána vagy meg sem találja (általában ez történik), vagy csak nem tud rá csatlakozni. Ha ki-be kapcsolom a bluetooth-t, akkor sem működik, csak abban az esetben, ha újraindítom a telefont. Tényleg szerintem már mindent próbáltam. Viszont nem hiszem, hogy jót tesz az eszköznek, ha ennyiszer újraindítom, ezért szeretnék megoldást találni
2022. jún. 23. 14:33
 5/5 anonim ***** válasza:

Újraindítás semmiben nem tesz rosszat. Frissítsd meg az eszközeidet.

Esetleg ha a BT beállításokban babráltál akkor azokat is vissza kéne állítani. Nekem A52s samum van semmi gond vele a BT is szépen megy.

2022. jún. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!