Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az új iphoneon a pletykák...

Az új iphoneon a pletykák szerint eltűnik a notch. Nektek az új design tetszik jobban, vagy ragaszkodtok a notchoz?

Figyelt kérdés
2022. jún. 24. 17:49
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Csak a Pro esetében tűnik el, de lyukak maradnak. Telefon formájával semmi bajom, de a Notch az egy marhaság volt anno is. Rohadtul idegesítő nem tudom megszokni. Olyan hátteret választottam amin a két kis csík fekete. Nem bírom elviselni hogy ott van kéz szarvacska... Akkor inkább legyen full szögletes, vagy legalább sw ből le lehessen sötétíteni a hátterét hogy ne legyen feltűnő de neeeeem. Sok hülye gyártó meg átvette. Kivéve a Sony, nekik volt eszük.
2022. jún. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem mindegy. Tetszik mindkezző. De most úgysem veszek iPhone, két évente szoktam.
2022. jún. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szinte biztosra veszem, hogy nem tűnik el, pedig szerintem mindenki örülne neki.

Hogy miért gondolom, hogy nem tűnik el?

- Mert már védjegy, dizájnelem (sajnos).

- Mert már nem csak a telefonokon van notch, hanem pl. az új Mac-eken is (pl. az M2-es Air-en vagy a Pro-). El nem tudom képzelni mondjuk, hogy ki volt az a kretén aki kitalálta, hogy egy laptopra notchot rakjanak. A telefonon megértem, hogy miért kényszerültek erre, na de egy laptopnál nem mindegy, hogy fél centivel magasabb vagy alacsonyabb a kijelző?

2022. jún. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Én szeptemberben szeretnék váltani, mindenképpen a pro modellre. Az X nagyon jó még ma is, de ez az akksi egy vicc. Emellett mivel tartalomgyártó vagyok (hobbiszinten) a kamera is jól jönne, így az X másodkamera lenne.

Engem nem zavar sem a notch, az ipaden sem azok a masszív kávák, de ez a kivágat kicsit fura elsőre (de valszeg úgy mint a notchot ezt is megszoknám)

2022. jún. 25. 13:27
 5/5 anonim ***** válasza:

Az iPhone-on lévő Notch az 2 okból olyan amilyen:

1 design, egyedibb lessz tőle a telefon, ez pedig fontos az apple-nak

2 Az arcfelismerő rendszerük biztonságosabb, és amiatt is kell neki.

A MacBook-ok on szerintem jó, mert azt a 0,5 cm-es teret ki tudják használni az ablakoknak, meg kisebb információknak

2022. júl. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!