Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tegyek ha egyik oldalon a...

Mit tegyek ha egyik oldalon a fülhallgatóm normálisan szól viszont a másikon csak nagyon halkan?

Figyelt kérdés
iPhone earpod, eredeti, a telefonhoz kaptam. Tegnap este óta lett ilyen, azt gondoltam mára megjavul, de ugyan olyan maradt. Valaki valami tipp hogyan lehetne megjavítani, vagy hagyjam az egészet, és inkább vegyek egy újat?

2022. jún. 27. 22:46
 1/1 anonim ***** válasza:

Samsung true wirelessel volt ilyenem, épp a garancia lejárta előtt egy hónappal. Agyonra gugliztam a problémát, szoftveresen frissítettem mindent, minden elképzelhető dolgot megcsináltam rajta, aztán cserélték is szervizben mindkét füldarabot, de újra és újra visszajött a probléma. Végül nem volt rá megoldás, visszafizettettem az árát a bolttal.

Remélem te szerencsésebb leszel.

2022. jún. 28. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!