Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Le lehet nyomozni egy telefont...

Le lehet nyomozni egy telefont, ha nincs benne Sim-kártya?

Figyelt kérdés
Volt egy elég drága telefonom, amit kártyafüggetlenként vettem, és SIM kártyát még nem tettem bele, viszont használtam wifizésre. Viszont elhagytam. :( Elvileg IMEI szám alapján találja meg a rendszer a telefonokat, de SIM-kártya nélkül viszont nem csatlakozik egy hálózathoz sem. Meg lehet így találni?

2022. júl. 4. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg meg lehet találni. (gyakorlatilag is meg lehet)

De ehhez rendőrség kell, ők meg nem biztos, hogy foglalkoznak vele ennyire.

2022. júl. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én májusban hagytam el a telefonomat! De volt benne sim kártya!hivtuk tesommal de mire észrevettem hogy elhagytam addigra kikapcsolták! Ez évbe vettem egy oldalról és számlát nem kaptam igy hagytam a fenébe! Amit tudok neked javasolni egy próbát megér ha van számlád róla és tudod az imei számát a telefonnak akkor holnap menj be a rendőrségre hogy van e esély megtalálni Imei szám alapján!Nagyon szerencsés esetben leadta az illető a rendőrségen vagy ahol elhagytad ott egy közeli boltban tudsz rá kérdezni! Nekem kikapcsolták mikor hivtuk szóval tudtam hogy nem akarják vissza adni!
2022. júl. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"SIM-kártya nélkül viszont nem csatlakozik egy hálózathoz sem"

1. Akkor hogyan is tudsz segélyhívást indítani?

Márpedig ha tudsz, akkor megvannak a készülék azonosítói.

Nekem van egy céges, kártya nélküli telefonom.

Fényképezésre használom, de dőlnek a reklámok (nehogy lemaradhassak valamiről) és a meteorológia. Mondom: Nincs benne kártya és komunikál

2022. júl. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Morzsi007 ***** válasza:

Pontos meghatározást nem lehet megállapítani, ahhoz kellene mobilnet, wifi, hogy küldje a gps koordinátákat. Net ugye nincs, wifi-re meg megint csak nem csatlakozik, mert gondolom jelkóddal zárva és aki megtalálta nem tudja feloldani. Az imei számot látni melyik adótoronyokhoz csatlakozott a telefon SiM nélkül is meg van a kapcsolat, mármint van, aki illetékes, látja ezek alapján nagyjából be lehet lőni merre van. De ezzel ahogy írták már a rendőrség ennyire nem fog bele menni a dolgokba. Hogy most milyen technológiák vannak, vagy milyen telefonról van szó nem tudom, pl egy másik telefon hálózatát használva, ami közelben van, küldi az utolsó pozíciót, mint pl az airtag-ek esetében, akkor talán van remény, ha van valami felület

, ahol látod a telefonod pozícióját.

2022. júl. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezt buktad. A rendőrséget nem érdekli a dolog, az hogy elhagytad, nem rendőrségi ügy. A legtöbb gyártónak van olyan weboldala, ahol megtalálhatod a telefont, de csak akkor, ha hálózaton vagy wifin van, és ezt elvesztés előtt beállítottad. Gondolom nem vol ilyen, szóval ez bukó.
2022. júl. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!