Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy új okostelefon gyárilag...

Egy új okostelefon gyárilag telepített Android 9 vagy -10 op. rendszerének Android 12-re frissítése kb. mekkora adatforgalmat generál?

Figyelt kérdés

2022. júl. 5. 16:52
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
A frissítőcsomag méretével megyegyezőt.
2022. júl. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem közel 2 gigára számolhatsz, mert mikor az én telóm fisítette magát 10-ről 11-te akkor ha jól emlékszem 1,7-et töltött le
2022. júl. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bizony, én a legutobbi frissítéskor figyelmetlen voltam és nem wifin indítottam el. Lemerítette a keretemet, mire végzett. Majdnem 3 giga volt.
2022. júl. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2022. júl. 6. 18:30
 5/5 anonim ***** válasza:

Saját tapasztalatom: Nem éri meg az Android 12, én emiatt próbálom visszaállítani a telefonomat Android 11re, lehetőleg minél hamarabb


Kibírhatatlan, a telefon lassabb tőle (nem sokkal, de igen), a háttér amit állítasz a lezáró képernyőn, nem látszódik szinte mert az óra a felét eltakarja, oké vannak bővített funkciók meg hasonló dolgok "kényelmi" okokból, de inkább tartom zavarónak, mint hasznosnak

2022. júl. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!