Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy S21 FE telefon...

Samsung galaxy S21 FE telefon milyen?

Figyelt kérdés

Amik fontosak nekem egy telefonban:


- nagyon jó kamera

- jó akkumulátor

- strapabírás



2022. júl. 6. 13:17
 1/8 A kérdező kommentje:
Xiaomi és oppo márkán gondolkodtam még.
2022. júl. 6. 13:18
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Kiváló, mint az S20 FE.
2022. júl. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
10%
Vegyél iphone-t és nem lősz mellé
2022. júl. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%

Kussolj már az iphonenal, nem ez volt a kérdés.


Igen kérdező, nagyon jó telefon.

2022. júl. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4%

Jó hát.

Se a szarjomi se a popo nem túl jó...

2022. júl. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%

Szia!

S21 FE, kb február vége vagy március eleje óta használom így első kézből tudok neked infót mondani róla.

A gyorsasága kiváló, nem igazán volt még alkalom komolyabb megakadásra, köszönhető ez a Snapdragon 888-nak.

Első kibontás óta szilikon tokban tartott és üvegfólia van rajta, nagyobbat esni még nem esett (bár ezt inkább gyorsan lekopogom) így erről nem tudok nyilatkozni.

Kamera talán az egyik gyenge pontja, nem mondom hogy rossz, mert nem az, de valamiért az előző Xiaomi Mi9T Pro-m kamerája mintha egy hangyányival élénkebb, tisztább lenne.

Egyébként ujjlenyomat olvasó, és arcalapú feloldás is kellően gyors (bár pl a normál S21-é érezhetően gyorsabb).

Ram kezelése kiváló, háttérben megnyitott 4-5 app sem indul újra.

Biztonsági frissítéseket minden hónap vége felé megkapja, nekem a júniusi frissítés 30-a este jött meg, rendesen ki lett centizve.

Üzemidővel nekem még nincs problémám, hardcore használat mellett (értsd, állandó chat, böngészés, videó nézés) körülbelül 8-9 órás képernyőideje van ami viszonylag jónak mondható.

Ha van még kérdés, örömmel válaszolok rá! :D

M

2022. júl. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem erre vonatkozott a kérdés: nem veszek iphonet.
2022. júl. 6. 17:19
 8/8 anonim ***** válasza:

meg egy olyan szar telefont mint az s21 az eletben nem lattam. Egy kibqszott fos.

s3-tol vagyok samsungos, ez az utolso kuvarohadtdraga samsungom. szarfos az egesz. NE vegyel ilyet, ha jot akarsz magadnak!

2023. aug. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!