Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha a telefonom támogatja a...

Kedd99 kérdése:

Ha a telefonom támogatja a gyors töltest és alapból olyan töltővel is kaptam akkor ronthat az aksin vagy a telefonon ha régebbi töltővel töltöm vagy nem lesz baja csak lassabban fog feltolteni?

Figyelt kérdés
Régi telefonomnak ugyan az a fajta toltoje van csak nem gyorsrolto.

2022. júl. 10. 08:48
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem jót tesz az aksinak, ha lassan töltöd, nem a gyorstöltővel.
2022. júl. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%

#1 Nem baj, ha hülye vagy, de legalább ne terjeszd.


Kérdező: Nem lesz tőle baja, de akkor se ha a gyorstöltőt használod, azért adták, hogy használd.

2022. júl. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Nem a gyorstöltés roncsolja az akkumlátort, hanem a hő. Ha töltés közben nem használod a telefont, akkor nem melegszik fel, ergo az aksi sem roncsolódik. Viszont ha töltés közben játszol, akkor egy gyengébb töltő is tönkreteszi, nem kell hozzá feltétlenül gyorstöltő.
2022. júl. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%
Már egy párszor leírtam, minden este gyorstöltőre kapcsoltam a telóm, és úgy volt reggelig, ha kellett, ha nem, míg el nem adtam közel 5 évesen, és bírta az egy napos használatot tartani. Tehát ha rontana rajta, akkor 2x is kellett volna cserélni akkut minimum.
2022. júl. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%
Nem lesz tőle baja semmiképp! Amekkora töltőteljesítményre tervezték, azt bírnia kell az akksinak, a lassabb töltés meg inkább kíméletes! A gyárinál gyorsabb töltés inkább árthatna neki, de az sem, mert annál gyorsabb töltést meg nem tud felvenni!
2022. júl. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
3# és ha a hűtőben van a mobil töltés közben, akkor sem melegszik fel.
2022. júl. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Attól hogy lassabban töltöd, csak kevésbé melegszik, szóval inkább jót tesz az akkunak, mint árt neki.
2022. júl. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!