Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudnam a telefonszamlam...

Hogyan tudnam a telefonszamlamhoz hozzacsatolni a plusz költseget?

Figyelt kérdés
Tehát arról van szó, hogy le szeretnék tölteni playaruházon egy fizetős játékot, vagyis le is töltöttem, de bizonyos funkciókat csak úgy tudok használni ha fizetek (havi 1000 ft), szóval nem is lenne ezzel gond, csak az a baj, hogy minden pénzem levettem a bankszámlámról, így nem tud mit levonni és nem enged tovább. Nemtudnám valahogy úgy megoldani a kifizetést, hogy majd levonják, ha lesz rajta újra zseton automatukusan vagy hogy hozzacsatolódik a teloszamlamhoz? Úgy jó is lenne, de nemtudom ezt hogy kell, help please
2022. júl. 15. 19:18
 1/4 anonim ***** válasza:
2022. júl. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
20as vok Yetteles
2022. júl. 15. 20:02
 3/4 anonim ***** válasza:

havi 1000.- bankszámlárol?

nem kéne ennyire megterhelés

kérj a bankodtól folyószámla hitelt, akkor mínuszba is mehetsz.

2022. júl. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Yettelen is így kell beállítani, szerintem.
2022. júl. 25. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!