Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 12 minire tudtok olyan...

IPhone 12 minire tudtok olyan átlátszó tokot ami nem sargul be soha ?

Figyelt kérdés

Elsősorban jó üveg tokra gondoltam, az se baj ha leesés után össze törik a tok. Nagyon nem jellemző rám hogy leejtem a telefonokat.

Ha van benne magsafe karika az még jobb lenne. Találtam a neten, de nekem valami olyan kéne ami tényleg bevált már valakinek.

Köszönöm a segitseget !



2022. júl. 19. 13:16
 1/6 A kérdező kommentje:

Oh és azt még elfelejtettem oda irni hogy az is szempont lenne még hogy ne legyen esztelenűl csúszós.

Köszönöm mégegyszer ! 🤭🫣

2022. júl. 19. 13:18
 2/6 anonim ***** válasza:
77%

[link]

Itt nézz körül. A Spigen tokok nagyon jók, tartósak. Nekem nem átlátszó van. pont azért, mert olyan, átlátszó szilikon tok nem létezik ami nem sárgul be. A tok anyagát megeszi a napfény, az UV fény és ez ellen nem lehet semmit tenni. Mint ahogy az autókon, kerékpárokon megöregszenek a gumik, elcsunyulnak, megmattulnak a műanyag alkatrészek és biztos láttál már nagyon csúnyán megöregedett kerti műanyag széket, asztalt. A műanyagok ilyenek. A megoldás: csere. 1,5 évente eldobod és veszel másikat. 5-6ezer forint nem akkor ár érte, hogy ne lehessen kifizetni. Hamarosan többe került majd feltölteni a telefont mint tokot venni rá 😂🤷‍♂️

2022. júl. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekem üveg tok kellene. Van üveg tok is, csak átlátszót nem nagyon talalni. Főleg olyat nem ami esetleg jó is
2022. júl. 19. 16:51
 4/6 anonim ***** válasza:
72%
ablaküvegböl, üvegesnél vágathatsz
2022. júl. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Aham... na várj. Azért írtam a szilikont, mert az megsárgul Az üveg nem fog megsárgulni! Jó lenne ha eldöntenéd milyen tököt szeretnél, mert egyik szavaddal ütöd a másikat.
2022. júl. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
3# sárga üvegtok miért nem jó?
2022. júl. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!