Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Le szeretném cserélni a redmi...

Le szeretném cserélni a redmi 9at telefonomat, mert undorítóan lassú. XIAOMI Redmi Note 11 jobb lehet?

Figyelt kérdés

A 9at undorítóan és ideg összeroppantóan lassú. Az akksi miatt xiaomi van tervben. Fent említett redmi note 11 van kinézve. Második telefonnak lesz, tehát játék, rádió, böngészni, néha telefonálni.

A lényeg,hogy az akksi jobban bíja, mint az fe20-é, illetve ne kelljen 5-10 mp-ket várnom, mig betölt egy oldalt/programot.

Ha van jobb hasonló árban, írjad! Köszi!



2022. júl. 19. 19:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne Xiaomit vegyèl
2022. júl. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Van valami, ami hasonlóan jól bírja?
2022. júl. 19. 19:55
 3/9 anonim ***** válasza:

Igényeidnek, pénztárcádnak az iPhone Se 2022 mennyire felelne meg, nem tudom.

Jó ideig kap támogatást, nem lassul be.

Fm rádió nincs benne, netről lehet (nem tudom hogy FM rádiót hallgattál -e a Xiaomi telefonon.

2022. júl. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Nekem volt iPhoneom most Xiaomim van, Redmi note 8t-m. Ha van rá kereted, vegyél egy újabb iPhonet, én is azt fogom tenni, nekem a mostani telefon csak átmeneti, de meg kell jegyeznek várakozásaimat jóval felülmúlta.

Ha gyorsaság a lényeg akkor esetleg egy újabb Xiaomi is jó lehet, de ha a pénzt nem vesszük figyelembe, egy IPhone lenne a legjobb, szerintem.

2022. júl. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nincs bajom az iphone-okkal, de második telefonnak olyat akarok, aminek az akksija jobban bírja, mint az s20 fe-nek. És nem 2-3 GB ram van benne. ( illetve nyilván olcsóbb kategóriában van. 20 - 80k között)
2022. júl. 19. 20:21
 6/9 A kérdező kommentje:

4.

Nem a kerettel van baj. Iphone-nal sem. Sőt. 2018-ban volt egy SE-m. Imádtam azt a telefont. De másodiknak ( mint irtam is) az akksi lenne a fontos. Az a prio.

2022. júl. 19. 20:24
 7/9 anonim ***** válasza:
58%
Xiaomi-t ne vegyél, hulladék bármelyik árkategóriában.
2022. júl. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Realme 8i jó lehet xiaomi helyett? Ahogy olvasom, üzemideje ennek is jó.
2022. júl. 19. 20:50
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem jó
2022. júl. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!