Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Yetteles vagyok. Az üzletben...

Yetteles vagyok. Az üzletben nem tudtak nekem válaszolni. Az egyesült királyságban tudom használni a mobil netemet ami a Yettel s net csomaghoz tartozik?

Figyelt kérdés
Válaszotokat előre is köszi! Sajnos számomra kicsit kuszan van megfogalmazva a szabájzat. De úgy látszik az üzletben sem tudják értelmezni :D
2022. júl. 20. 17:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Pedig az van a tájékoztatóban írva,hogy

"EU roaming belföldi keretből

20 GB

mobilnet"


Szerintem nem ,mert elvileg a Brexit óta ők nem az EGT tagországa,de lehet bizonyos kitétel,de ha felhívod a 1220-at,ott mindennek utánanéznek.


Ebben az esetben ne hagyatkozz olyan kétes információkra,amit itt sokan a hasukra csapva írkálnak.

2022. júl. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
Nézd meg hogy milyen roaming-partnerekkel állnak szerződésben.
2022. júl. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem mindegy milyen üzletben érdeklődsz
2022. júl. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Eszerint van roaming az Egyesült Királyságba is:

[link]

2022. júl. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az 1-es díjzóna országai a jelenlegi YETTEL ASZF szerint:

Andorra, Ausztria, Belgium, Bulgária, Ciprus (Észak-Ciprus 2-es zóna), Cseh Köztársaság, Dánia, Egyesült Királyság, Észtország, Finnország, Francia Guyana, Guadeloupe, Martinique, St. Martin, Franciaország, Gibraltár, Görögország, Hollandia, Horvátország, Írország, Izland, Kanári-szigetek, Lengyelország, Lettország, Liechtenstein, Litvánia, Luxemburg, Málta, Monaco, Németország, Norvégia, Olaszország, Portugália, Románia, Spanyolország, Svédország, Szlovákia, Szlovénia

2022. júl. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Okes koszonom a válaszokat, 1220 ön is kaptam kielégítő választ , meg kijöttem ma ,úgyhogy mondhatom, minden működik .
2022. júl. 21. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!