Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Töröltem egy gmail fiókot....

Töröltem egy gmail fiókot. Androidos telón. Állandóan azt írja, hogy fiókművelet szükséges. Amikor ezt meg akarom csinálni ( fogalmam nincs, mit, csak hogy ne írja ezt állandóan ) csak azt adja ki, hogy " következő " ?

Figyelt kérdés
És hogy fiókomat meg helyre lehet állítani. De nem akarom, már elvileg akkor töröltem is ? Hogyan lehet ezt eltüntetni ?

2022. júl. 20. 22:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Screenshot, vagy videó róla?
2022. júl. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A google-höz hozzá kell rendelni egy gmail fiókot, emiatt írja ki. Régit állítsd vissza vagy csinálj egy újat. Menüben a felhasználói fiókoknál tudod megcsinálni, kell email meg hozzá a jelszó.
2022. júl. 21. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!