Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a fene van a Samsung...

Mi a fene van a Samsung Galaxy S9-emmel?

Figyelt kérdés

Az imént újra akartam indítani a telefont, de mikor újraindult, bejött a "Samsung Galaxy S9" "Secured by Knox" "Powered by Android" szöveges kép, utána bejött az a nemtudom, hogy miért van egyébként ilyen a telefonon, ezt a kezdetektől nem értettem, hogy Bis Bald... Na mindegy, a lényeg, hogy az előző képernyő után mindig kiíródik kékkel, hogy "Hallo!" majd ezután szokott bejönni a telefon, hogy oldjam fel a SIM kártyát. Most viszont ez nem így történt, a Hallo! képernyőn befagyott, majd perceken keresztül nem történt semmi, amikor újraindult ismét, megint ugyanez, majd utána bekerültem a Bootloaderbe, ahol megnyomtam a Power Off-t, kiírta, hogy Hiba, majd újraindult Recovery Mode-ban. Ismét kikapcsoltam, viszont töltő csatlakoztatására azonnal újból bejön a Recovery Mode. Mit tudnék tenni? Rengeteg adatom van a telefonon amit nem szeretnék elveszíteni. Szervízbe csak később tudom vinni, hiszen még csak hajnali 5 lesz. Valakinek nincsen valami tippje, hogy hogyan tudnám orvosolni a problémát? Rendkívül fontos lenne, mert mint mondtam számtalan nagyon fontos adat szerepel az eszközön, ami máshol pedig nincs meg.

A válaszokat előre is nagyon köszönöm!



2022. júl. 22. 04:45
 1/6 A kérdező kommentje:
Most olvastam egy oldalon, hogy valahogy lehet backupolni az adatokat. Hogyan van erre lehetőségem? Mivel ezesetben megpróbálkoznék a factory resettel, amennyiben 100% biztos, hogy minden adatom biztonságban marad.
2022. júl. 22. 04:49
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha factory resetet csinálsz akkor nem fognak megmaradni az adataid, ez a lényege
2022. júl. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

2.

Tudom, ezért nem csinálnék ilyet, csak ha valahova le tudom menteni az adatokat.

2022. júl. 23. 15:55
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem fogod tudni
2022. júl. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Amúgy még aznap voltam a szervizben, ami épp zárva volt, úgyhogy 2022. július 25-én mentem el, és közölték velem, hogy a javítás ára alaphangon 70 ezer forint, és nem is biztos, hogy meg tudják csinálni.

Így arra a döntésre jutottam, hogy ha fejlődik annyira a technika, hogy a javítás sikerességének esélye hajlik a biztos felé, rászánom az összeget. Az adataim érnek nekem annyira bőven.

2023. máj. 21. 23:10
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez első blikkre flashmemória elhasználódás, köszönj el tőle, tanulj meg backup stratégiát kialakítani és ragaszkodni hozzá!
febr. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!