Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sokan használnak még "feltolto...

Sokan használnak még "feltoltokartyas" sim kártyát?

Figyelt kérdés

Már azt hallom csak mindenkitől, hogy elofizeteses, korlátlan beszélgetés és korlátlan net, stb.

Mennyien lehetnek akik még toltogetik a kártyájukra a egyenleget?

Én is Red-es vagyok, de lehet visszaallok feltoltosre, mert ki sem használom hogy van elofizetes.

Munka közben nem tudok telefonozni, ami jóval több a szabadidomnel.

Ha valtanek, akkor melyik szolgáltató érné meg?

Köszönöm a választ előre is!



2020. szept. 30. 07:34
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim válasza:
100%
Igazából, kb mindenhol ugyan azok az ajánlatok vannak feltöltő kártyán. (Interneten azért csekkold le.) Illetve a szolgáltatónál kérd, hogy a 3 havi átlagodat nézze meg neked, hogy tényleg feltöltő éri meg vagy pedig kisebb előfizetés. Pl Vodafone tud ilyet nézni neked vagy boltban vagy 1270-en. Egyébként idősek és kisgyermekek főleg a feltöltőt használják vagy pedig ha hirdetés feladásra vesznek kártyát arra a köztes korosztály is.
2020. szept. 30. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
100%

Én havonta 1500 ft-ot töltök a kártyámra, ha itthon vagyok, ha dolgozok, akkor 3000 ft-ot, mert akkor rendelek netet is.

A net 1700 ft-ba sem kerül, 1gb+korlátlan közösségimédia használat (tehát messenger, facebook, insta pl nem használ adatot), így nekem ez elég. Youtube-ot itthon nézek, ez igaz.

A párom is feltöltős, ő hamarabb lefogyasztja a kártyájáról a pénzt. 😁

2020. szept. 30. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
91%
Mióta van mobilom feltöltős vagyok, soha nem volt előfizetésem. Nekem nem érné meg, keveset beszélek. Ha kell mobilnet töltök rá párszázért és elég arra, amire kell.
2020. szept. 30. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is feltöltőkártyás van. Ritkán telefonálok, az sms-t szinte teljes mértékben felváltotta a viber, messenger és társai. Szóval leginkább netezésre használom. Nagyjából 4-6 havonta kell rá pár ezret tölteni, nekem így megéri
2020. szept. 30. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
100%
én is feltöltőset használok. a szolgáltató jelzi, ha lecsökkent 600 ft alá az egyenlegem, akkor töltök rá. lényegesen olcsóbb, mint a pár évvel ezelőtt használt előfizetésem. de tény, hogy csak hivatalos ügyekben használom a telefont, nem szoktam vele órákig bájcsevegni
2020. szept. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos nem fogok sokezret kiadni havonta egy 40 ft percdíjas pár giga netes csomagért.
2020. szept. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
Nekem is feltöltős van
2020. szept. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
Páromnak is feltöltős van, csak beszélgetésre használja a telefonját (butatelefon), fölösleges lenne internetes-textelős csomagra előfizetnie. Több hónapra szokott 3ezret tölteni rá.
2020. szept. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
100%

1-eshez csatlakozom: nem biztos, hogy megérné átmenned feltöltősre - lehet, elég lenne egy kisebb csomag is. Ezt írod:


"Munka közben nem tudok telefonozni, ami jóval több a szabadidomnel."


Nos, nem tudom, mit dolgozol, de ha nagyobb cégnél vagy olyan helyen, akkor lehet, hogy van lehetőség munkahelyi flottás előfizetésre: ez egy kedvezményes csomag, nekem pl. Vodafone flottám van havi 2 ezer ft-ért, ebben korlátlan vodafone-os hívás van, 100 ingyen perc más szolgáltatós hívásokra és 200 MB adat, amit nem szoktam kihasználni, mert itthon gépről netezek + van wifi.

A kicsit nagyobb csomag 2 GB-val 3.500 ft, ugyanezt tudja, csak az adat több benne.


A feltötő kártyásnál meg ott a macera, hogy töltögetni, évente adategyeztetni a SIM kártyát, ha keveset használod, akkor akár ki is futhatsz a felhasználhatósági időből, stb.

2020. szept. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim válasza:
Nekem is feltöltő kártyás. Nem szoktam trécselni órákig, kb 1500ft-tal töltöm néha 2500ft-tal , attól függ mennyi mindent kell intézni pl: háziorvos hívás vagy közműt bediktálni. Sms-ezni is ritkán szoktam. Anyukámnak is feltöltős a telója és mamámnak is. Nekünk ez így jó.
2020. szept. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!