Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy új telefont szeretnék...

Egy új telefont szeretnék vásárolni, ami nem Xiaomi. Mit vegyek?

Figyelt kérdés

Régen Huaweiem volt, de év elején lecseréltem Xiaomira, de ez nem tetszik.

Egy olyan telefont szeretnék, ami olyan, mint a Huaweinek a rendszere volt, vagy Huaweit. Most mi a helyzet a Huaweinél? Még gyártanak telefonokat? Van olyan, hogy P60 Lite? Idén kell, hogy legyen a P60 lite (Volt a P10, ami nekem is volt 2017, P20 2018, P30 2019, P40 2020, P50 2021, és idén P60, csak nem láttam erről infókat). Vagy egy olyan a Huaweire hasonlító rendszerű telefon, amit meg tudok venni olyan 140-15000 forint között?


2022. júl. 25. 20:05
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
140000-150000
2022. júl. 25. 20:06
 2/19 anonim ***** válasza:

Igazából vehetsz Huaweit. De a Mate 30 utáni modellek esetén sajnos már nincs GSM támogatás, igaz a legtöbb alkalmazást letudod szedni valahonnan valamit könnyebben, valamit nehezebben. Erről nézd meg inkább tech2 Laci videóit!

Ami nagyon hasonlít a Huaweire az a Honor. Hiába váltak külön tölük akkor is a Magic OS az hasonlít a régi EMUIban, sőt az újabb modellek esetében már olyan rendszerük van mint a Huawei P50-ben lévő HarmonyOS.

Ha ilyen áron akarsz telefont akkor vegyél

Honor Magic4 Litet vagy

Honor 50-et.

Előbbi modernebb, utóbbi erősebb!

Ha pedig Huawei kell akkor: Huawei Nova 9, Huawei P40

Vagy Huawei P30-at is kapni most és azon még Google támogatás is van!

2022. júl. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
8%
Alcatelt,Xiaomit meg Huawei ne. Samsung vagy LG telefont ajánlom neked meg mindenkinek🙂
2022. júl. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
8%
Ui: Mindet tapasztalat alapján mondom.
2022. júl. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Tudom, Xiaominak a Miuija csapnivaló. A Huaweit azt szerettem, Alcatelt nem használtam.
2022. júl. 25. 23:57
 6/19 anonim ***** válasza:
67%

"Samsung vagy LG telefont ajánlom neked meg mindenkinek"


Ne zavarjon hogy az LG rég megszűntette a telefongyártást.

2022. júl. 26. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Huaweit már nem érdemes GSM nélkül venni. Persze, meg lehet oldani dolgokat ideig-óráig, de ki a franc akar szopni meg mókolni egy telefonnal, ha kiad érte 150 ezret?

Amúgy én ugyanebben a helyzetben voltam pár hónapja, de a Xiaomi telefonokat annyira megutáltam, hogy semmilyen kínait nem voltam hajlandó utána venni. Így hát maradt a Samsung vagy az iPhone.

A Samsungnak vannak olyan telefonjai, amik beleférnek a keretedbe, de ha te Huaweihez hasonlót szeretnél, akkor valóban egy Honor lehet a legjobb választás.

(Na meg ha kinéztél egy telefont, akkor olvass/nézz róluk teszteket, a Mobilaréna cikkei végén általában van egy összehasonlítás a konkurenciával, ott egyből találhatsz is akár jobb választást.)

2022. júl. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
68%
Samsung Galaxy A52s - ennyiért a legjobb!
2022. júl. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Sajnos hibáztam, mert hiába olvastam mindenfélét, de azt mindenhol elfelejtették leírni, hogy a Miui egy 5. életévét betöltő szoftverfejlesztő agyszüleményéhez hasonlít, és most lehet, hogy megsértettem a gyerekeket! Nem csöng ki a netes hívás, az értesítések késve jönnek meg, tele van reklámmal az összes még a Xiaomitól származó alkalmazás is. Továbbá az összes alkalmazásuknál mindenfélébe bele kell egyezni, vagy ha nem, akkor bezáródik. Ezen kívül rootolni sem lehet, mert nem küldi ki az SMS-t, aminek a kódját be kell írni a Mi Unlockba (Tudom, hogy a Huaweinél nincs Mi Unlock, azaz a Huawei nem ad módot hivatalosan a Bootloaderhez, de ott nem is kell root). Xiaomi, te normális vagy???
2022. júl. 26. 10:53
 10/19 anonim ***** válasza:

Ha nekem lenne telefongyártó cégem, én is a rootolás ellen lennék! Miért kell és milyen átlag feletti dolgot csinálni egy telefonnal, amihez ez kell, hétköznapi felhasználásra miért nem elég?! Akinek ilyen céljai vannak, az használjon PC-t vagy laptopot!

A többi viszont jogos!

2022. júl. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!