Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 40-60 ezer forintig milyen...

40-60 ezer forintig milyen telefont érdemes jelenleg vásárolni?

Figyelt kérdés
A fent említett árkategóriában szeretnék új telefont vásárolni, jelenleg egy Xiaomi Redmi 4X-et használok lassan 4 éve, és nagyon meg vagyok vele elégedve, így fogjuk rá hajlok a Xiaomi felé, de ha jelenleg van ebben az árban más gyártótól elérhető telefon, akkor persze az is szóba jöhet. A jelenlegi telefonom 32GB tárhellyel rendelkezik, és épp elférek rajta, így a 64GB tárhely számomra elegendő lehet. Átlag felhasználó vagyok, Facebook, Messenger, Viber, Google Maps, szinte alap appok amiket használok, nem kell semmi komolyra gondolni. Több évre tervezek telefont vásárolni, 2-3-4 év lehetőség szerint. Mit érdemes most vásárolni? Minden infó, tapasztalat érdekelne. Én a Xiaomi Redmi Note 9 és 10-zel szemezek jelenleg.

2021. jún. 8. 17:54
 1/6 anonim válasza:
66%
Nekem Xiaomi Redmi 8 Pro-m van nagyon megvagyok vele elégedve
2021. jún. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%
Samsungról váltottam, Redmi Note 10 Pro-t vettem, előtte a sima Note 10-el szemeztem aztán megláttam, hogy a Pro 120Hz-es kijelzős. Habár a Note 10 nem nagyon fér bele a keretedbe, a Note 9-et is tudom ajánlani, bátyámnak olyan van. Samsungot soha többet nem vennék, iPhone erősen túlárazott, a többi márkát nem ismerem. Ha nem lettél meggyőzve, akkor nézelődj még egyéb fórumokon is, hátha találsz még mást, ami tetszik. :)
2021. jún. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A sima Note 10 még benne van a 60 ezres árban.
2021. jún. 8. 18:15
 4/6 anonim ***** válasza:
64%
Valóban, én a 128GB-os verziót néztem, bocsi. Ettől függetlenül tartom az álláspontom, ha tetszik vedd meg nyugodtan. Ár/Érték még mindig jó!
2021. jún. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#2 szia, a sima note 10 hogy bírja az erősebb játékokat?
2021. jún. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nézz tesztet youtube-on.
2021. jún. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!