Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Veszélyes lehet egy nagyon...

Veszélyes lehet egy nagyon törött telefont töltőre dugni?

Figyelt kérdés
Arrol olvastam, hogy baj lehet ha a tolto hibas, de mi vans akkor, ha a telefonnál van valami gond. Több helyen ki van törve darab a képernyőről, picit talan kezd levalni rola, mert tudom mozgatni. Mennyire veszelyes ez toltes szempontjabol?

2022. júl. 28. 15:22
 1/3 anonim ***** válasza:
79%

Én azt szoktam mondani mindenkinek, hogy felügyelet nélkül nem töltünk telefont, kivéve ha tutira nincs semmi éghető a közelében (alatta, fölötte, mellette, sehol). Ez egy sérült telefonra fokozottan igaz.

Ha ott vagy vele egy szobában és nem alszol, akkor felrakhatod tölteni. Ha nekiállna rakoncátlankodni, akkor úgyis éreznéd a füstöt :)

2022. júl. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Olyan nem lehet, hogy hirtelen felrobban vagy valami?
2022. júl. 28. 15:46
 3/3 anonim ***** válasza:

Elvileg lehet. Az más kérdés, hogy eléggé ritka, de jobb félni, mint megijedni...

Töltésnél alapból mindegyik aksi eléggé felhevül, főleg ezekkel a brutális gyorstöltésekkel, amik ma vannak.

2022. júl. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!