Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az új mobiloknál ha aksi...

Az új mobiloknál ha aksi probléma van, kitudják cserélni csak az akkumulátort?

Figyelt kérdés
Pár hónapja van nálam egy 120 ezer ftba kerülő Xiaomi okosteló, viszont gyakran felforrósodott, illetve sokszor akadozott , le is fagyott működés közben. Bevittem ma a szervízbe, ahol vettem. Kifogják tudni esetleg cserélni az akkumulátort vagy kapok helyette egy ugyan ilyen telót vagy levásárolhatom esetleg?

2022. júl. 29. 15:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kicserélik, ha hibás.
2022. júl. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy kitudják! Mint a régebbi telefonokban ugyanolyan egyszerűen kijön a helyéről csak az akksi, házilag csak azért nem megy, mivel már nem lehet levenni a hátlapot, de szervizben természetesen ezt is gond nélkül megoldják!
2022. júl. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
értem, köszi!
2022. júl. 30. 10:10
 4/4 anonim válasza:
Hogyha egy ismert márka akkor elvileg igen
2022. aug. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!