Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy A52 4G vélemény?

Galaxy A52 4G vélemény?

Figyelt kérdés

Előző telefonomat eláztattam és már javíthatatlan volt így most egy másikat kell hogy keressek.

Az A52 4G jó lessz átlag felhasználásra és kissebb-nagyobb játékok futtatására?

Akinek van/volt ilyen telója leírhatja a véleményét , tapasztalatát.

Mindenkinek nyomom a zöldet :)


2022. júl. 31. 22:47
 1/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
83%
Szerintem jó lesz alap dolgokra, játékokra attól függ mire, ezt így látatlanba nem lehet megválaszolni. Nekem mondjuk az A52s 5G van, de anno én is ezt akartam venni. Azt nézd meg, hogy a 2 között mennyi az árkülönbség, mert ha az 5G-s kicsivel drágább csak, akkor érdemes azt venni inkább.
2022. aug. 1. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem lenne rossz telefon, de ár-érték arányban kissé necces! Az 5G mellett azért másban is van különbség, nem sok mindenben, de az pont elég:

Manapság az Adreno 618 a leggyengébb grafikus chip, amivel érdemes telefont venni, de hozzá a Snapdragon 720G processzort már kissé elavultnak tartják, inkább 732G a minimum! 100 ezer Ft fölött pedig a 90 Hz képfrissítés már a Samsungnál is kevés ár-érték arányban! Más különbség nincs köztük, de az 5G-s verzióban Snapdragon 750G, Adreno 619, 120 Hz képfrissítés, és csak kb. ötezerrel drágább - sokkal jobban megéri!

2022. aug. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Jó telefon, de ár-érték arányban necces az a52s miatt. A 2. már leírta miért. Tényleg kicsi az árkülönbség. Az a52s egy kiváló telefon, veri az a 53-at is.
2022. aug. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%

jó mobil

milyen volt az előző?

2022. aug. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem értek hozzá, de ugyanezt kérdeztem én is nem régen. Nekem az 52s-t ajánlották inkább, és végül azt vettem meg. Nagyon meg vagyok vele elégedve, igazuk volt a hozzászólóknak.🙂
2022. aug. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!