Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 12 vagy Google Pixel 6?

IPhone 12 vagy Google Pixel 6?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos a kamera és az akkumulátor. A pixel kicsit olcsóbb, ahol rendelem ott konkrét 70 ezerrel kevesebb. Melyiket válasszam és miért?

2022. aug. 1. 10:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
56%
Válaszd az IPhone 12-öt!
2022. aug. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
54%
Énn voltam az előző egyes válaszíró! Nem értem miért kell le pontozni. Fel tettél egy kérdést, hogy melyik telefont válaszd. Én az iPhone 12-öt írtam válaszként. Ha nem tetszik a válaszom akkor mért teszel fel kérdést? És miért kérdezel egyáltalán?
2022. aug. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
40%
Kedves #2 Én felpontoztalak. Kérdező, vegyél Google pixel 6-ot, ha ezt a választ szeretnéd olvasni
2022. aug. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
34%

DXOMark Pixel 6 kamera 132 pont, iPhone 12 kamera 122 pont.

[link]

[link]

Az iPhone 12-nek sajnos hiányzik az akksi tesztje. A Pixel 6 4600 mAh-s, az iPhone 12 pedig 2800, tehát köröket biztosan nem ver a Pixel 6-ra. Minden másban az iPhone jobb. De ha csak az akksi és a kamera számít, vedd a Pixel 6-ot, főleg ha nem zavar hogy nagyobb és nehezebb.

2022. aug. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Morzsi007 ***** válasza:
40%
Nem néztem a tesztet, lehet bizonyos esetekben jobb képet készít a Pixel 6, de videó készítésben az iphone-ok erősek, jobbak sötétben, kevés fénynél, ami az androidos mobiloknál hátrány szokott lenni. A 12-es szériának gyenge az akkumulátor felhozatala, de ne felejtsük el, hogy egy az egyben nem összehasonlítható csak a kapacitást nézni, mivel az iphone fogyaszt legkevesebbet az összes okostelefon márka közül. Neki kevesebb is elég, persze itt azért nagy a különbség. Nekem 12 Mini van, annak még kisebb, de elegendő számomra. A két platform között is van különbség, ezt is vedd figyelembe. Neked kell dönteni. 🙂
2022. aug. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
70%
Pixel 6
2022. aug. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

1

Nem en pontozlak le

2022. aug. 1. 13:19
 8/15 anonim ***** válasza:
87%

Akkumulátor szempontjából, a pixel mindenképpen jobb. Bár az Iphone 12 is sokáig bírja, az akkumulátor méretéhez képest, de a pixel 6 tovább bírja és hasonló gyorsasággal tölt fel.

Kamere szempontból, a pixel 6 valamivel jobb, viszont az Iphone processzora erősebb.

A kijelzője talán az Iphonenak szebb, de alacsonyabb a maximális képfrissítése.

Az Iphone súlya viszont jóval könnyebb, bár a pixel nagyobb.

Ami még fontos, hogy az Apple-t több helyen szervizelik.

Összességében mindkét telefont bátran ajánlom. Amennyiben, a kamera és az akkumulátor a legfontosabb, én a pixelt mondanám, mivel ezekben valamivel jobb. És hát határozottan olcsóbb. Egyébként prémium telefon. Viszont ha szoktál játszani és fontos, hogy ne nagyon melegedjen, akkor elgondolkodnék az Apple-ön, ami gyorsabb is(a mindennapokban nem fogsz különbséget észrevenni a 2 telefon között, hacsak nem használsz nagy processzor igényű appokat). Ami még megemlítendő, hogy az Iphoneban nincs ujjlenyomat olvasó, de van kiváló face ID. A pixel sokkal jobban személyre szabható. A pixelnél nincs, de az iphonenál van egy nagy notch, ami zavaró lehet elsőre, de könnyen megszokható. Ha sok Apple eszközöd van, akkor szerintem az Iphone jobb felhasználói élménnyel szolgál. Rengeteg extra funkció és app van házon belül.

2022. aug. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

8

iPhone 11 pro maxom volt de amilyen balf*sz vagyok el kotyavetyeltem es most egy szar androidom van megint. Hiányzik az iOS szóval ha dragabb is de lehet hogy inkabb azt valasztom. Tudom hogy azzal lehetetlen melle loni

2022. aug. 2. 00:28
 10/15 anonim ***** válasza:
82%

a pixelek pont azok (android téren) amivel nem tudsz mellélőni, persze ahogy érzed. egy haverom pixel 2-t használ lassan 3 éve és használtan vette, semmi baja, villámgyors és a kamerája pedig mai napig felső kategóriás.


most jelent meg a pixel 6a, nézz teszteket youtube-on, ez a teló asszem 450 dollár és kamerában nem hogy a 11 pro-val, de 13 pro-val is versenyben van (kevesebb mint fele annyiért)

2022. aug. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!