Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont ajánlanátok?

Melyik telefont ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Jelenleg egy iPhone 6s-t használok. Semmi baja, nem lassú, 100%-os akku, de érződik rajta a kor, kicsi a kijelzője, és már update-t sem fog kapni(jelenleg 15.6 van rajta).

2 telefont néztem ki, egyik az egy Huawei P40 Lite, másik pedig iPhone Xs Max.

Huawei-t azért néztem, mert kinézetre tetszik, nagy a tárhelye, és sok ram van benne, google nem probléma. Xs Max-ot is szintén a kinézete miatt néztem, abból 64gb-os elég lenne, meg hogy maradjak iOS-nál.

Meg még az érdekelne, hogy akik iOS-ről váltottak Google rendszerre, mennyire volt nehéz?



2022. aug. 4. 11:54
 1/6 anonim ***** válasza:
64%

Nem tudom, de ha semmi baja nincs, nem lassul, és tökéletes az akkuja, akkor egy iPhone 6s-t ln nem rohannék lecserélni.


Ha meg mégis, akkor - és most lehet, hogy le fogsz pontozni - de én nem itt érdeklődnék, hanem bemennék egy telefonos boltba (vagy többe), letesztelném élőbe a készüléket (ha komoly vevőnek mutatod magad, biztos megengedik, a Telekomban pl. kinn is vannak a demokészülékek), végignyomkodnék még mellette x db telefont, ami ott helyben elérhető és szimpatikus (biztos lesz közötte 5-6, amiről ,ax- csak reklámból hallottál vagy még abból sem.)


Szerintem az iPhone 6s után kukázz eleve minden Lite készüléket, meg az összes nevenincs márkát, mert az iPhone után egy lite készülék, mintha a lazacos-kaviáros toastkenyér után kellene rántott levest enned. (magyarul, nagyon nem fog tetszeni).


Én az összes Lite készüléket élből, eleve elengedném.(Azaz iPhone után - ha nincs valami nagy anyagi kényszered - azokat eleve kirostálnám.Szóba se jöhetne, labdába se rúghatna, fel se merülne nálam.)

2022. aug. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi pénzt fordítassz rá?

Újat szeretnél, vagy használt is szóba jöhet? Csak azért kérdezem, mert ezeket a készülékeket, amiket leírtál, már nem árulják újonnan, legfeljebb pár sikátor végi gsm üzletben szürkeimportból.

2022. aug. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van IOS és Android készülékem is, és egyik sem nehezebb a másiknál. Igazából megszokás kérdése. Nekem az android jön be inkább, mert sokkal jobban személyre szabható.
2022. aug. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem újat tervezek venni.

P40 lite-ot 50-ért láttam hibátlanul, Xs Max-ot szintén hibátlanul 98%-os akksival 82-ért.

Tudom, hogy ennyiből új is kijön, de ezt a 2 márkát szeretem, talán még Honor jöhet szóba.

Összesen amúgy 90-et szánok rá, ebben benne lesz a telefon,

Tok, fólia, gyári töltő.

2022. aug. 4. 14:34
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Igazából az Apple telefonokkal nem lőhetsz mellé használtan. A felső kategóriás Samsungokkal sem. A Sonyról is jókat hallottam, igaz, használtan is drágák. A huawei a legjobb kínai márka, nincs tapasztalatom a használt készülékeivel, de azt tudom, hogy nem szoktak gyakran meghibásodni. Tulajdonképpen más márkát nem is ajánlanék használtan. Talán még a Google Pixelek olyanok, hogy megmerném venni a használtat. Mindjárt megnézem az aktuális kínálatot az árkategóriában.
2022. aug. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
90%

Megnéztem, és az Apple készülékek között az X, xs, xs max, készülékekkel járnál a legjobban 90 ezertől lehet kapni szép állapotút, akár dobozzal és töltővel is.

Elvétve van Iphone 11 is, de azok inkább drágábbak már. Egyébként én 11 et vennék, ha kapnék olcsón, de amit te írtál, az is jó.

A Huaweiek terén a p40 liteok kb. 45 ezer forintba kerülnek. Igazából nem egy kiemelkedő telefon. Mondok helyette sokkal jobbat, amin még google is van:

Huawei p30 pro. Kiváló, prémium készülék. Minden téren jó. Elképesztően szép képeket csinál, mivel még mindig neki van ez egyik legjobb kamerája a piacon. Maga a telefon is nagyon szép. Használt ára 90 ezertől indul(a szép állapotúak)

Mondanék még egy készüléket:

Samsung galaxy s20 FE. Szintén kiváló készülék, kiváló kamerával. 90 ezertől már megvehető használtan. Előnye a többihez képest, hogy újabbak és tovább kapnak frissítéseket.

2022. aug. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!