Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Új mobiltelefont szeretnék...

Új mobiltelefont szeretnék venni. Tudnátok nekem jó telefonokat ajánlani,tapasztalat alapján?

Figyelt kérdés

A mostani A32-es Samsungom egy évet sem bírt,ugyanúgy használtam mint bármelyik eddigi telefonom,mégis az aksi tönkre van, és a kijelző is rögtön betört az első leejtésnél. Szar a kamera is.

Az előző Huawei-em folyton leesett,sosem tört be,az aksi még 4 év után is ugyanolyan jó,és pár fényképezőgépet megszégyenítő képeket készít.

Ennek tudatában tudtok ajánlani valamit?



2022. aug. 6. 00:48
 1/8 anonim ***** válasza:
76%

Hát ha nem zavar a google hiány, akkir huawei.

Esetleg még iPhone-t, OnePlus-t, Oppo-t nézhetsz, Xiaomi-t semmi képp.

Ki tudtam próbálni egy redmi note 11-et, valami eszméletlen gagyi volt. Első héten elkezdett ghost touchingolni, meg magától újraindult.

Mist egy iPhone Xs Max-ot használok, nagyon minőségi érzete van, stabil, kijelzője gyönyörű, és nagyon jó hangzása van. Annyi, hogy akksiban nem annyira erős, 6 óra képernyőidő mellett lemerül 30%-ra, így naponta töltöm.

2022. aug. 6. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorlatilag megválaszoltad magadnak a kérdést. :D
2022. aug. 6. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
28%
Utálom a nagy márkákat mindenből, de telefonból csakis iphone. Egyszerűen összehasonlíthatatlan a tartóssága, a gyorsasága, az op rendszer is remekül átlátható.
2022. aug. 6. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
31%
Én is az iPhone-t mondanám. Volt sokféle telefonom, közte csúcs Android is, de megfogadtam, hogy telefonba soha többet Android. Összehasonlíthatatlan a kettő, és nem az Android javára....
2022. aug. 6. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%
bármit vehetsz, csak ne ejtsd el.
2022. aug. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is hatalmas csalódás volt a xiaomi. 3 telefonom volt korábban tőlük, ár/érték arányban nagyon jók voltak, a note11 viszont hulladék. 3 hónap után eladtam. Barátomnak poco x4 van, gyenge közepesre értékelte. Most samsungot vettem, kicsit drágább, de sokkal jobb mint a xiaomi. Ha nem számítana a pénz, nekem is valami újabb iphone lenne.
2022. aug. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
86%

Olcsó húsnak, híg a leve. Ez általában tökéletesen jellemzi a xiaomit. Bár jól össze vannak rakva, de szoftveresen nem éppen a legjobb. Igazából a Huawei a legjobb kínai márka. Minőségre kb. az ASUS vagy Sony szintjén van. Nekem is volt, de soha nem volt rá panasz. Sajnos a google szolgáltatások hiányában, már nem választanám. Igaz, a legtöbb google dolgot le lehet tölteni(nem legálisan), de ahhoz ügyeskedni kell sokat. Ha ez nem zavar, akkor viszont jól járnál egy Huawei-el. A kínai telefonok közül még 1+ és az Oppo az, ami jó minőséget képvisel. A Realme sem rossz azért. Illetve ott a Honor, ami nem rossz, de nem egy Huaweii.

A Galaxy a32 vel kapcsolatban: egy telefon sem szereti, ha leejtik. Az újra tegyél tokot és fóliát. A kamerája egyébként nem a legjobb. A kijelző sem. Az a33-ról viszont jók a vélemények. Sokkal jobb az a 32-nél. Egyébként tapasztalatból az a52s-et tudom mondani. Lényegében nincs hibája. Ár-érték arányban a leg jobb. A másik az S20 FE bár az már jóval drágább.

2022. aug. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Családban volt 2db Pixel, Pixel 3, Pixel 3a, Pixel 3a XL, Pixel 4a és Pixel 5. Mindegyikkel meg voltunk elégedve, néhány gyári hibán kívül nem volt velük gond. Az egyik Pixel egy alaplapcsere után alaplaphibát kapott, ami az első gyártási szériánál volt hiba. Az eredeti alaplapnak nem volt baja egyébként, más miatt kellett cserélni. Hosszú történet. A Pixel 3 2-3 év után megadta magát, eltűnt a kép, nem kapcsolt be. Mivel kütyüs család vagyunk, megjavítjuk őket saját magunk, elszórakozgatunk vele, szóval nem igazán izgat. A Pixel 3a, 3a XL, 4a és az 5 is remekül működik mindenféle probléma nélkül. A 3a-k akkumulátorján picit érződik, hogy már 3 évesek, de még bírják a teljes napot. Sebességükkel sincs probléma. Mindegyiken átlátszó tok és üvegfólia van, semmilyen fizikai sérülésük nincs pedig estek le. Ezért van a tok. Én bátram merem ajánlani továbbra is mindenkinek a Google Pixel szériát, ha van pénzed és kedved külföldről behozatni vagy nem hivatalos forgalmazótól venni.
2022. aug. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!