Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 11 vagy Samsung S21 FE?

IPhone 11 vagy Samsung S21 FE?

Figyelt kérdés
Egy arban vannak, melyik es miert jobb

2022. aug. 6. 23:40
 1/9 anonim ***** válasza:
82%

Ezen a szinten nincs már lényegesen jobb/rosszabb.


A rendszer számít... android vagy ios?

Én mindenképp android párti vagyok, számomra az apple egy túl zárt rugalmatlan rendszer. De lehet neked pont a szifon hülyebiztossága tetszik, és akkor neked az lesz a jó választás.


Próbáld ki őket és dönts!


Kamera, akksi, meg ilyen marhaságokban 5-10% eltérés ha van,hol egyik, hol másik javára. Ezt átlag felhasználás mellett nem érzékeled különbségnek.

2022. aug. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%

Ez tipikus Android vs iOS, olyan mintha azt kérdeznéd, hogy Mazda, vagy Opel.

Mi nem tudjuk, hogy melyik operációs rendszert szereted, illetve hogy mi neked az egy ár

iPhone-t 126.000-től 650.000-ig találsz, S21FE pedig nincs ekkora szórásban.

i-ból melyiket nézted?

Így, kb 0 infóval annyit tudok mondani, hogyha a samsungot választod, akkor kapsz egy szép, jól összerakott, erős telefont, ha pedig egy iPhone-t, akkor pedig egy gyors, jól összerakott, stabil, sokáig támogatott telefont kapsz.

2022. aug. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
39%
Nem nagyon van tapasztalatom a samsung telefonokkal de volt egy iphone-om egyből megutáltam. Ha eddig androidos voltál akkor nem ajánlom, hogy iphone ra válts viszont ha eddig is iphone-os voltál akkor szerintem jobb lesz neked az iphone.
2022. aug. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

#2 vagyok.

Bocsi, nem olvastam el figyelmesen a kérdést.

iPhone 11 tényleg hasonló árban van a samuval, szóval azt a részt hagyd ki :D

2022. aug. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%

Jó telefonok, de az S21 Fe jobb mert:

Jobb a kamerarendszere az Iphoneénál, szoftveresen is. Természetesebbek a színek, a Samsung jobban vissza adja a valóságot. Továbbá rendelkezik egy 3x-os optikai zoommal, ami kiválóan működik.

Az FE gyorsabb működésű a 11 nél, bár nincs nagy különbség.

Az FE gyorsabban tölthető(vezeték nélkül is) és valamivel tovább bírja.

Az Fe sokkal szebb és nagyobb felbontású és gyorsabb kijelzővel van felszerelve.

Az Fe jobban bírja az eséseket, igaz, a műanyag hátlapja jobban karcolódik.

Az FE-n nincs notch, de van ujjlenyomat olvasó(ez ízlés kérdése, hogy a face ID-t, vagy az ujjlenyomat olvasót szereti jobban.

Az Fe-n usb C csatlakozó van, ami lényegesen jobb a lightningnál.

Az FE jobban személyre szabható.

Az Fe egy újabb konstrukció.

Ezért venném én az S21 FE-t.

Félreértés ne essék, az Iphone 11 egy nagyon jó és minőségi telefon, de itt most az Fe kerekedett felül.

A nagy kérdés? Melyik tetszik jobban, az IOS vagy a One UI Android? Ha az IOS-t jobban szereted, akkor lehet érdemes elgondolkodni az iphone 11-en. De ha az android jön be jobban, akkor el van döntve a kérdés.

2022. aug. 7. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az androiddal rendben vagyok, de van valami az iOS-ben ami megfogott. Leginkább az hogy még a legdrágább Androidnál is stabilabban és zökkenésmentesen megy minden alkalmazás. 230ezernél többet nem tudok többet kiadni, szóval a 12 nem jön szóba. Szerintem a samsungot választom a kijelző miatt. Az iphone 11 IPS-e egyszerűen gyenge, főleg ebben az árban
2022. aug. 7. 01:04
 7/9 anonim ***** válasza:
80%

6. Azon az IPS-en akadtam fenn én is leginkább. Egyébként nincsenek akkora extrém különbségek, csak ilyen szőrszálhasogatás szerűek, viszont az IPS az nagyon gyenge ennyiért.

Szerintem jól fogsz járni az S21 FE-vel, meg éri az árát, kiváló telefon.

2022. aug. 7. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi, segitettél eldönteni. Szerintem jobb ha belátom hogy az iPhone olyan embernek való aki simán ki tud adni 300ezret anyagi és/vagy gondolatbeli kompromisszumok nélkül, az pedig nem én vagyok. 215k-ért amit az iphone 11 nyújt valami röhejes. 800p- IPS kijelző és 64gb alaptárhely nagyon gyenge. Harmadrészt 3 éves telefon. Akkor mennyj kehetett, 400?
2022. aug. 7. 10:12
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van androidos és ios-es telefonom is (tehát pártatlannak vallom magamat) és ebből a kettőből mindenképp a Samsungot venném. Ott is megjelenéskor 4 évnyi Android főverziótámogatást adtak, abból maradt kb. 3, + 1 év biztonsági frissítés. Az iPhone 11 még kb. 3 évig kap támogatást. Szóval itt egálban van a két telefon (vagy talán még jobb is a Samu).

Minden másban viszont (a processzort leszámítva) egy kategóriát ver a Samsung az iPhone 11-re.

2022. aug. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!