Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elakarom adni a részletfizetés...

Elakarom adni a részletfizetéses telefonomat?

Figyelt kérdés

Kéne nagyon a pénz..

Ha megemlítem hogy részletre van(Iphone 13 pro) akkor a felvásárló nem akarja majd megvenni?

Fizetném úgyanúgy rendesen.. meg szerintem 2022ben már nem tiltaná le a mobilt a szolgáltató(Yettel) max engem büntetne meg.. jól gondolom? Egyébként független a mobil..



2022. aug. 8. 01:30
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
80%

"Fizetném úgyanúgy rendesen.. meg szerintem 2022ben már nem tiltaná le a mobilt a szolgáltató"

Azonnal, ugyanabban a mondatban be is vallod, hogy nem fizetnéd.

És nem csak a tiltással van ám itt a probléma kérdező. Mit gondolsz miért adják oda a telefont csak úgy a szolgáltatók, mindenféle komoly hitelvizsgálat nélkül? Mert megvannak a módszereik hogyan jussanak a pénzókhöz. Ha nem fizeted a legkisebb problémád az lesz hogy tiltják-e vagy sem. Ha eljutsz addig, hogy felmondják a nem fizetés miatt a szerződést, akkor egyben ki kell fizetned a telefont és az előfizetéshez tartozó kötbért is! Ha nem fizeted be, akkor odaadják egy követeléskezelő cégnek akik szintén ráteszik a kis hasznukat és még sok egyéb költséget és a 400k-s telefonból ripsz-ropsz lesz egy 1 millás tartozás, amit be is fognak hajtani keményen, könyörtelenül. Emellett ha valaki megveszi, akkor ő is fogja visszakövetelni a pénzét, mert nem tudja majd használni a készüléket, örülj neki ha csak megveret és nem megy ügyvédhez, mert akkor onnan is kapsz egy fizetési meghagyást.

Értem én, hogy gáz a helyzet, nálam sem sokkal jobb, és még csak meg sem jött még a gázszámla :D, de a telefonod az egyetlen amit nem tehetsz pénzzé, mert azzal olyan bajba sodrod magad amivel teljesen a padlóra küldöd magad!

2022. aug. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
92%
Az már önmagában vicces, hogy nem vevőt írsz, hanem felvásárlót... Egy felvásárló meg nem veszi meg, mert van esze.
2022. aug. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
80%
Ha pénzzavarban vagy, részletfizetés átvállalással add el, így kevesebbet kérhetsz érte sokkal, de legalább nem kerülsz bajba.
2022. aug. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
0%
a sok majom hogy lepontozott de bizonyítékot egy se tud mutatni, hogy tilos lenne eladni 🤮
2022. aug. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
69%

Nem tilos, csak nem etikus így eladni. Ha valaki átvállalja a részletfizetést és úgy történik az eladás, akkor igen.

14. válaszra ment a lepontozás.

2022. aug. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
74%
Azt írod nagyon kell a pénz. Ugyan dehogy fizetnéd tovább, pont azért akarod eladni mert le vagy égve. Kit nézel itt h.lyének?
2022. aug. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg nagyon átlátszó vagy, kérdező, és gázos is xd

Nem, nem fogod eladni.

2022. aug. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Fu de nyomorék itt pár válaszoló :D

Ne nézzetek már 2 bites Cnek könyörgöm.. attól hogy nem tudom hogy mennek ezek a dolgok majd mindjárt átakarok verni valakit.. logikus..

2022. aug. 9. 00:31
 19/21 anonim ***** válasza:
2022. aug. 9. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
88%
Kérdező: nehéz másra gondolni minthogy át akarnál verni valakit, hiszen rögtön azzal a feltételezéssel indítasz, hogy "úgyse tiltják le"...
2022. aug. 9. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!