Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei jegyzettömb összes...

Huawei jegyzettömb összes jegyzetének átvitele Samsung telefonra lehetséges?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 4 éves Huawei mobilomat most váltottam le egy Samsung készülékre. Minden adatot sikerült átvinnem a jegyzeteimen kívül. Szeretném egyszerre átmásolni ezeket az új készülékre, de nem megy. Smart Switchnél nem opció, mivel eltérő alkalmazás a két notepad (Huawei Notes és Samsung Notes), importálni csak S Note-ot lehet, illetve egyéb adatmásoló alkalmazások sem tudják átvinni. Van erre megoldás? Sajnos nagy mennyiségű adatról van szó, ezért egyesével szinte lehetetlen bemásolnom őket.


Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2022. aug. 8. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Esetleg a Huawei Notes alkalmazással együtt átvinni?
2022. aug. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia! Sajnos Samsungra nem elérhető a Huawei Notes és vica versa, a Huaweiemre se tudom letölteni/átrakni az S Notes-ot, hogy átmásoljam a jegyzeteket. Köszönöm így is a válaszodat és segítséged! :)
2022. aug. 9. 21:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Esetleg egy külső jegyzet alkalmazást letölteni mindkét készülékre, és azon átmásolni?
2022. aug. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos azzal is próbálkoztam, sikertelenül. Google Keepet lehet ilyesmire használni de szintén egyesével kell feltölteni mindent. Köszönöm a tippet! :)
2022. aug. 23. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!