Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Észrevettem nemrég az iPhone...

Észrevettem nemrég az iPhone akkumulátorhasználatánál, hogy a párom valamilyen alkalmazást szokott használni, amit használat után le is töröl, így "nemrég törölt app"-ként szerepel az akksihasználatnál. Hogy tudom kideríteni, hogy mit használ?

Figyelt kérdés
Már egyszer kérdeztem tőle, hogy mi az, akkor mondott egy alkalmazást, de egyértelműen nem az igazat mondta. Amelyik órában használja ezt a bizonyos alkalmazást, akkor ott van az AppStore is az akkumulátorhasználatnál, tehát azt megnyitja, onnan letölti, használja, amikor nem vagyok ott, majd letörli, hogy ne lássam. Hogyan tudnék rájönni, ha nem mondja el, hogy mit használ?
2022. aug. 9. 15:13
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, mutasd meg neki amit ide írtál nekünk, hátha sikerül meggyőznöd.
2022. aug. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
74%

Én már ott "elakadtam" , hogy mit keresel a párod telefonjában?


Függetlenül attól, hogy rejteget-e valamit, a telefon a saját privát részem.


Mi a párommal sosem nézzük át egymás telefonját, mert megbízunk egymásban.


Vissza a kérdésre: AppStore-ban nincs "előzmények" vagy "legutóbbi letöltések" vagy "könyvtár" ahol a legutóbbi telepítés szerinti sorrendbe rakhatod az alkalmazásokat?

2022. aug. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
61%

az hagyján, hogy belenéz , de az akkumulátor használata is érdekli.

mikor mennyi minivolt lett felhasználva?


a vibrátor elem kapacitása ? orgazmusra elég ???

2022. aug. 10. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Sajnos egyelőre nem sikerült kiderítenem.

12-es, sajnos én nem tudok ilyenről, de ha valaki tudja, hogy hogyan lehet megnézni telepítés szerint, nagyon várnám a válaszát

2022. aug. 10. 07:56
 15/21 anonim ***** válasza:
68%
12: akármit is keres a párja telefonjában, mint látjuk, jó megérzéssel teszi... Lehet hogy a te párkapcsolatodban indokolt a bizalom, az övében egyértelműen nem.
2022. aug. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
74%

"mint látjuk, jó megérzéssel teszi"


Miből látod? Valami táltos vagy esetleg?

2022. aug. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Indokolatlanul nem nézném meg a telefonját, és nem is szoktam nézegetni, eddig. Mivel volt egy olyan érzésem hogy titkol valamit, és így is van.

Viszont azért írtam ki a kérdést, hogy arra kapjak választ/tippet/tanácsot, az, hogy belenéztem a párom telefonjába az én döntésem volt, és ezután sem tennék másképp ha van egy rossz megérzésem, és tudom, hogy hiába kérdezek rá, a választ előbb tudom meg a telefonjából, mint tőle.

2022. aug. 11. 06:57
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

el váltatok már?


hidd el találsz majd másik pasast, aki majd nem titokban csinálja.

2022. aug. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Mizu?
2022. aug. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Nem váltunk el...


Beszéltünk róla, de biztos nem vagyok benne, hogy az igazat mondta. Megbeszéltük, hogy ezentúl szól, mielőtt letöröl valamit, és ha szeretném, nézzem meg az akksihasználatát.

2022. aug. 22. 12:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!