Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Észrevettem nemrég az iPhone...

Észrevettem nemrég az iPhone akkumulátorhasználatánál, hogy a párom valamilyen alkalmazást szokott használni, amit használat után le is töröl, így "nemrég törölt app"-ként szerepel az akksihasználatnál. Hogy tudom kideríteni, hogy mit használ?

Figyelt kérdés
Már egyszer kérdeztem tőle, hogy mi az, akkor mondott egy alkalmazást, de egyértelműen nem az igazat mondta. Amelyik órában használja ezt a bizonyos alkalmazást, akkor ott van az AppStore is az akkumulátorhasználatnál, tehát azt megnyitja, onnan letölti, használja, amikor nem vagyok ott, majd letörli, hogy ne lássam. Hogyan tudnék rájönni, ha nem mondja el, hogy mit használ?
2022. aug. 9. 15:13
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
az enyémet is bármikor megnézheted, a postagalambot sosem fogod tudni ellenőrizni.
2022. aug. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!