Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem tölt a telefonom "cserébe"...

Nem tölt a telefonom "cserébe" égett szagot áraszt amikor töltőre teszem, mi a gond?

Figyelt kérdés

úgy kezdődött hogy először kiírta töltés közben hogy koszos/nedves a töltőnyílás, ne töltsem. ekkor kitisztítottam, vártam majd jó is lett elvileg mert a felirat eltűnt de utána hiába tettem fel tölteni nem csinált semmit, mintha fel se dugtam volna. próbálkoztam más töltővel is és ekkor csapott meg enyhén egy kis égett szag a töltőnyílás körül. nem volt erős, nem füstölt, nem éreztem különösebb melegedést se de a szag egyértelműen a töltés következménye.


mit kell majd cserélni vagy javítani benne? a telefon lemerüléséig tökéletesen működött.



2022. aug. 18. 09:49
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
iPhone szerviz
2022. aug. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

androidos teló :D


és természetesen elviszem szerelőhöz de érdekel mi lehet a gond hogy mire számítsak, na és átveretni se akarom magam, sokszor van hogy a tudatlan vevőt rábeszélik pl egy alaplap cserére közben harmadannyiból is meg tudták volna oldani így szeretném tudni hogy valószínüleg mi lehet a probléma

2022. aug. 18. 10:03
 3/4 anonim ***** válasza:
de miért titok, hogy melyik mobilról van szó?
2022. aug. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem titok, miért lenne az? :D google pixel 4a
2022. aug. 18. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!