Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudom megakadályozni,...

Lightfeeder kérdése:

Hogy tudom megakadályozni, hogy a zsebemben lévő telefon képernyője magától feloldódjon?

Figyelt kérdés

Használok képernyő zárat, de amikor jön egy üzenet akkor magától feloldódik (szerintem) és ha nem veszem elő akkor szépen telefonálgat. Sokszor hallom is hogy tárcsáz.

Biztos hogy valamelyik alkalmazásnál engedélyezve van valami automatikus képernyő feloldási funkció. Xiaomi mi9 a készülék



2022. aug. 25. 23:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem csinálta.
2022. aug. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Feloldókódot vagy mintát is használj és nézd meg melyik alkalmazás mit tehet a zároltképernyőn, ha értesítés feloldja.
2022. aug. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Használok pinkodot, és arc alapú felismerést emellé még egy harmadikat?
2022. aug. 26. 00:00
 4/8 anonim ***** válasza:

"Biztos hogy valamelyik alkalmazásnál engedélyezve van valami automatikus képernyő feloldási funkció."


Akkor valamelyik alkalmazásnál tiltani kell valami automatikus képernyő feloldási funkciót.

2022. aug. 26. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem is ezt csinálta a Xiaomim... Én nem is tapasztaltam még hasonlót más telefonon.


"melyik alkalmazás mit tehet a zároltképernyőn, ha értesítés feloldja."


Ilyen létezik? Hát ez így kb. biztonsági kockázat, vagy egyenesen egy vírus...

Mondjuk a gyári Xiaomi szoftverek fele leginkább egy vírusra hajaz tényleg...

2022. aug. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
csak akkor veszélyes, ha sex közben tárcsázza az asszonyt...
2022. aug. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#5 nem vagyok egy elveszett telefon kezelő, de nem találok rá megoldást, ezért kérdeztem itt hátha valaki járt már így és tudja mi okozza.
2022. aug. 26. 20:47
 8/8 anonim ***** válasza:
Kapcsold ki a képernyő ébresztése érintéssel funkciót ha van :)
2022. aug. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!