Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Régi Nokia telefonok: jelkód-b...

Régi Nokia telefonok: jelkód-beállítása a fájlrendszert is titkosította?

Figyelt kérdés

Régi (Symbian alapú) telefonoknál a jelkód beállítása a fájlrendszert is titkosította, vagy csak induláskor kérte a jelkódot és ennyi?

Nem a behelyezett Micro-SD kártyára gondolok, hanem a telefon "belső memóriára", ahonnan az oprendszer futott és ahol az adatok is voltak.



2022. aug. 26. 17:29
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
0%
Bár mint mondtam, nekem nem érdekem meggyőzni téged. Úgy szolgáltatod ki magad, ahogyan csak akarod. Felőlem nyugodtan legyél rabszolga, ha ennyire tartod magad.
2022. aug. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:

Hallókészüléket használok súlyos hallássérülés miatt, "ez is továbbít minden adatot", amit a mikrofonjával felfog?

Egyébként bizonyítékot továbbra se írtál.


Az Android vagy Blackberry forráskódját át tudod nézni soronként hogy "nem csinálnak -e rosszat"?

Forrást tőled még nem láttam, ellenben én már minimum egy forrást említettem.

2022. aug. 27. 17:04
 23/29 anonim ***** válasza:

Ismét elmondom: A lehető leghitelesebb forrás — maga a készülék — ott van előtted :) Nyugodtan ismerd meg, tanulmányozd, vizsgáld meg a működését. Mégis mi tart vissza!? Az egyetlen valóban tényszerű, bizonyítékként szolgáló támpont maga a készülék, nem pedig az, amit "X" vagy "Y" cég összeír bármiről.


Az Androidét igen. Azt hozzáértő személy kedve szerint megváltoztathatja.


A nem "újfajta", Androidos, hanem klasszikus BlackBerry biztonság szempontjából óriási kamu.

2022. aug. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
0%
Hallókészülékek esetében nem tjdok nyilatkozni, abban sajnos nincs ismeretem.
2022. aug. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
0%
*nem tudok nyilatkozni
2022. aug. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:

Az tart vissza a vizsgálattól, hogy nem vagyok biztonságtechnikai szakértő, eszközeim sincsenek, hiszek azoknak, akik üzlet-szerűen ezzel foglalkoznak, ebből élnek.

Ha ők találtak volna ilyet, "on-the-fly" adattovábbítási mechanizmust" tevékenységük során, nem publikálták volna?

[link]


Tudatlansággal vádolsz, egyértelműen állítva valamit, amire bizonyítékokat nem hozol, engem birkának nevezel. Állítasz valamit, bizonyítékok nélkül.

Ha megkérdőjelezem, akkor rám hárítod, hogy "vizsgáljam ki".

A kételkedést és állítást megfogalmaztad, aztán ha bizonyítékot kérek, rám hárítod, hát hogy van ez?

2022. aug. 27. 17:25
 27/29 anonim ***** válasza:
0%
Harmdzorra már nem fogom önmagm ismételni, főleg úvy, hogy a felfogás legapróbb szikráját sem mutatod. Nekem erre nics több időm, minden jót, és jóval több önállóságot kívánok neked! :)
2022. aug. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:

Kívánok jó helyesírást és önállóbb gondolkodást (azt viszont).

Több millió ember és egész cég-apparátusok "nem jöttek rá" arra amit írsz, ha bizonyítékokat kérek, visszahárítod rám hogy "derítsem ki".


Minden jót és nyugodtabb, stressz-mentesebb életet kívánok.

2022. aug. 27. 17:40
 29/29 A kérdező kommentje:

Eddig nem volt probléma a helyesírásoddal, most már biztos kissé remeg a kezed, némi idegesség miatt.


Egy céget linkeltem, te semmit sem linkeltél, majd amikor sarokba lettél szorítva, visszahárítottad rám annak a bizonyítását, amelyet én nem, ellenkezőleg, te állítottál.

Üzletszerűen ilyen készülékekkel sok éve foglalkozó cég oldalát linkeltem, akik mindig minden, az adott készülékre megjelenő operációs rendszer verzióról leírják (nagyon alaposan) a véleményüket.

[link]


Te semmit nem linkeltél, hanem légből kapott szavakkal dobálózol anélkül hogy bármit is ismernél.

Ha Android esetén a kernel-ben esetleg "van valami" ami adat-hozzájutást tehet lehetővé bárkinek, attól még magát az oprendszert hiába változtatnád meg...

Tőled semmiféle szakszó (sem egyéb) még nem hangzott el, csak légbőlkapott butaságok, majd amikor a bizonyítás nem sikerült, a önmagad által kitalált állítás bizonyítását rám hárítottad.

[link]


Szakértelem nélküli, bulvár-írásokat olvasol és ezeknek hiszel, majd vitába keveredve nem tudod megvédeni magadat és a másikra csapod vissza amit állítottál: "majd a másik derítse ki azt, amivel te jöttél, holott a másik fél sose állított olyat".

Bulvár-írásokon szocializálódott illetővel nem lehet vitába keveredni hiszen ha a másik fél bizonyítékot kér, akkor a szakértelem nélküli, "derítsd ki magad!" mindent elsöprő érv jön.

2022. aug. 27. 18:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!