Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyire törvényszerű hogy...

Mennyire törvényszerű hogy egy 2 éves androidos telefon belassul, vagy ez régen volt inkább Android probléma?

Figyelt kérdés
Samsung Galaxy A41
2022. aug. 26. 21:26
 1/8 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
100%

mediatekbol eleg keves jo van

altalaban kerulni kell oket amikor a snapdragon eg es fold hozzakepest


foleg mivel ugytudom samsungnak sajat procija is van


arukereso alapjan pedig annyira olcso tipus se volt


ezenkivul turhetonek tunik 4gb elmegy 8gb os valtozata is van

android 12 ig frissitheto


fapadosnak tunik a 3500mah akku miatt is,

csak 64gb tarhelyes van belole ami kisse szinten fapossa teszi

2022. aug. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
100%

szoval szerintem valamiert tularazott lehetett, mivel semmi extra nem tunik fel benne amiert 100ezer korulit ert volna 2eve


manapsag meg ha megnezed mar fillerekert jutsz brutalis mobilokhoz

100ert meg... ne is emlitsuk miket kapsz :D

2022. aug. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Sose tapasztaltam még lassulást egy Samunál se, az akksi az, ami fáradni kezd egy idő után. Kb. 4 évente cserélek.
2022. aug. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
36%
2018-ben vett Samsung telefonom 2 év után használhatatlanul lassú lett. Akkor ez egy kb 170 ezer forintba került telefon volt. Nem tudom azóta mi változott, iPhonos lettem.
2022. aug. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Az android a ßa® szinonimája. Örülj neki hogy csak 2 év után lassult be és nem 2 hét után. Ájfónt kelletet vona venned te bánat! :D



Csak vicc!! :D

2022. aug. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem epp ugyanilyen telefonom van (Samsung A41) es nem lassult be egyaltalan: olyan mint ujkoraban, a frissiteseket is megkapta.
2022. aug. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem volt túlárazott, 74eft volt. Eddig még én sem tapasztaltam nagyon durva lassulást, de az előző telóm egy A5 2017 még mindig használatban van és az olyan mintha picit gyorsabb lenne. Az iPhone-okról meg annyit, hogy az A41-el párhuzamosan használtam egy pár hónapig egy iPhone 7 plust, hát elég lomha volt az A41-hez képest. El is adtam nem kínoztam magam.
2022. aug. 26. 22:46
 8/8 anonim ***** válasza:

7-10 éve még inkább jellemzőbb volt, hogy az Androidos telefonok belassulnak, esetleg akadozás, fagyás... de a technológia fejlődik, jobban optimalizált és programozott szoftver, jobb technológiájú hardver (mivel az Android hardverfüggő), így már nem igazán jellemző!

Ugyanakkor az A41 kapcsán nem csodálkozom, a MediaTek processzoroknak a legrosszabb a technológiájuk, tapasztalatom ugyan nincs velük, de általánosságban jellemző, főleg a Helio-szériára (bár én még az új Dimensity-szériában sem bízom)!

A Samsung saját márkás Exynos processzorai jobbak, de igazából szerintem még mindig a Snapdragon processzoroknak a legjobb technológiájuk: energiatakarékosak, mégis villámgyorsan hasítanak, és főleg hosszabb távon (évek múltán) is stabilan viszik a telefonokat, én például már csakis ilyen procival veszek telefont!

2022. aug. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!