Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 1 hónap alatt 2% ot romlott...

1 hónap alatt 2% ot romlott az akkumulatorom normalis?

Figyelt kérdés

1 hónapja van meg körülbelül az Iphone 13 telefonom újonnan vettük a Telekomból! 1 hónap alatt romlott 2%-ot az akkumulátor állapota…

Mitől lehet ez?



2022. aug. 27. 14:04
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Nekem lassan 4 hónapja van meg vezetékesen töltöm és mégis 100% az aksi.
2022. aug. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
36%
Az a nem normális, hogy ennyire nézitek. Követelni fogom, szedjék ki ezt a %-os baromságot a rendszerből.
2022. aug. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%

"romlott 2%-ot az akkumulátor állapota…

Mitől lehet ez?"


A használattól szokott előfordulni ...

2022. aug. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%

Nade miféle használattól? Kérdező hogyan használod a készüléket? Állandóan rajta lógsz és napit 2x töltöd?


Egyébiránt 1 havi fogyásból nem szabad messzemenő következtetéseket levonni! Az akku% csökkenése nem lineáris.

Használd fél évig és nézd meg akkor, hogy mennyit mutat.

2022. aug. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én októberben vettem, még mindig 100%. Mióta megvan gyakorlatilag végig 20 és 80-85% között tartottam a töltöttséget, így kímélve az akksit.
2022. aug. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
80%

igen zaklasd az iphone szervizt meg a telekomot is vele


mondnekik hogy 2% ot romlott az akku allapota es ez turhetetlen

2022. aug. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
azt se tudjuk hogyan használod a készüléket
2022. aug. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Legyen 20-80% között az akksi. A legjobb az lenne, ha 50%-on tartanánk folyamatosan, de azt nyilván nem tudjuk. Ha sokáig túl magas, vagy túl alacsony a töltöttség, akkor gyorsabban károsul az akksi.


Ha a telefont hatalmas melegben használod, vagy kint felejted a napon, az is károsítja az akksit. Sajnos az akkumulátor a legkopóbb allatrész, de megfelelő használat mellett elnyújtható az élettartama.


Nem kell annyira ráfeszülni, hogy soha nem töltöd 100%-ra, de amikor azt teszed, akkor ne legyen magas töltöttségen sokszor, huzamosabb ideig.

2022. aug. 31. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!