Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefonokhoz kapok...

Milyen telefonokhoz kapok gyárilag fóliát és tokot?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy a dobozban fóliázva van eleve a telefon, és van hozzá egy átlátszó tok is.
2022. aug. 29. 11:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Anno LG k22-t vettünk anyukámnak, ahhoz volt tok meg fólia, de füles nem. Én amikor vettem az iPhone Xs Maxot, nem volt se fólia, se tok. Barátnőm Samsung A21s telefonjához szintén egyik sem járt, viszont faterom noname Navon telefonjához járt 2 fólia(egy üveg, meg egy sima), egy tok, tölő meg füles.

Szóval érdekes, hogy a nagy gyártók kispórolják ezeket, a kevésbé népszerűek pedig adnak mellé. Vagy csak azért adnak, mert tudják, hogy egyébként nem nagyon kapnál hozzá, ha külön vennéd.

2022. aug. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
már töltőt sem adnak
2022. aug. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2022. aug. 29. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!