Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefonokban van...

Melyik telefonokban van gyárilag olyan fényképező szoftver, ami az aktuális dátumot adja meg fájlnévnek?

Figyelt kérdés

Lehet hogy hülyének néztek, de a régi telóm így mentette a fotókat, és tök jól nyomon tudtam követni hogy mit mentetem már le, mindig sorrendben voltak a családi fotók, és tudtam mi mikor készült.Az új telómnál meg teljes a káosz, letöltöttem másik fényképező progit, de reklámozott, fagyogatott. Számítógépen átnevezem a fájlokat dátum szerint, de tök fals dátumokat ír stb.

Szóval most új telefont vennék, és ez nekem fontos szempont. Ha ilyen telótok van, kérlek írjátok meg a típusát, és hogy amúgy mennyire vagytok elégettek a telefonnal. Köszi! :)



2017. dec. 13. 21:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen telefont használsz. De ami nekem eddig volt androidos telefon, mint dátum szerint mentette a képeket. Pl amit ma csinálok annak ilyesmi neve van:


IMG_20171213.jpg


Jelenleg Xiaomi Mi A1-et használok.

2017. dec. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Xiaomi Redmi Note 4 Global.

Fájl név formátum (gyári appban): IMG_20171214_043654.jpg

Teljesen elégedett vagyok a telóval, de nem szoktam a gyári kamera appot használni. (Eddig egy Androidos telón sem sokáig használtam a gyári kamera appot. Most épp az Opencamera -t használom, ami ugyanazt a fájl név formátumot használja.)

2017. dec. 14. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem is eddig mindegyik droidos mobil dátum szerint mentett.
2017. dec. 14. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nekem most Sony Xperia M4 Aqua van (minden szempontból nagyon rossz telefon, senkinek nem ajánlom), fájlnév pl: DSC_0019.jpg

Ha törlök egy képet a telefonon, mert számítógépre mentem, újra készít ilyen nevű képet, ezért folyton át is kell nevezgetni. Nem is értem hogy lehet ilyen baromságot.

De ha rokonok telefonjáról mentek le képet, az is mindig más. Pl apukámnak ifon-ja van, az egy baromi hosszú számsort ad, persze dátum nincs benne, unokatesóm valamilyen Samsung-ja is ilyen nevet ad...

Régen Samsung Galaxy Trend Plus-om volt, azt nagyon szerettem! Fájlnév: 20171214_072526.jpg

IMG-sem volt előtte, így a videók is a helyükön jelentek meg.


Köszi az eddigi tippeket, írjatok még ha tud valaki!

2017. dec. 14. 07:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!