Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet a baj az almával? (Ipad)

Galekun kérdése:

Mi lehet a baj az almával? (Ipad)

Figyelt kérdés

Találtam egy használt ipad-et amit a tulaj már nem használ ( öcsém) és teljesen formázta nekem, hogy kipróbálhassam mit is tud egy alma ketyere. Csináltam apple id-t, bejelentkeztem az ipad-en, de a appstore nem enged alkalmazást letölteni, mert még új a felhasználó és erősítsem meg az apple id adatokat. Nos kijelölöm, hogy Mo. Majd elfogadom a feltételeket és nem képes tovább lépni.... Dátum beállítva, wifi van, mert a router 10 centire van tőle, de mégse lép tovább

[link]

Eddig se nagyon rajongtam ezért a márkáért, de ezek után nyugodtan bezárhat ez a cég, ha még erre se képes egy készülékük. Ismerek egy két embert akinek szintén ugyan ez a modell van meg és nincs ilyen panaszuk. Ipad2 32gb

Valakinek ötlete, hogy mi baja lehet?



2022. aug. 29. 22:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Jobb felül a Következőre rákoppintottál?
2022. aug. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
19%
Kukacos lett.
2022. aug. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Amúgy örülj neki, hogy egyáltalán működik! Ez egy 10-11 éves cucc! A rommá fikázás közben gondolkodj el egy kicsit, hogy melyik droidos tablet működik hibátlanul 10 év után is?

Egyszerűbb lett volna ha számítógépről, böngészőből csinálsz AppleID-t!

2022. aug. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Igen, rákoppintottam a jobb felső sarokban levő Következőre opcióra.


A droidos eszközök inkább csak belassulnak, vagy az aksi gyengül le nagyon, de most is használható az első adroidos telefonom is. (Sony Xperia Ray) az se mai. Még van pár alkalmazás ami elfut rajta, de a webes dolgokat el tudja végezni.


Az apple ID-t gépen csináltam meg.

2022. aug. 29. 22:28
 5/15 anonim ***** válasza:

Elnézést, hogy meg mertem kérdezni, de honnan tudjam, máshonnan hogy megnyomtad-e? És mi van ha a mégsét nyomod?

Kétlépcsős be van kapcsolva?

Ezen a képernyőn lefelé tudsz görgetni?

Elnézést hogy sokat kérdezek, de régen láttam ilyent. Az én iPad 2-esem már nincs meg. Az újabbakon meg ez a rész működik rendesen. Szerintem az lehet a gond, hogy egy túl régi eszközön próbálkozol és már nem teljesen jól jelenik meg minden ami egy új iPadon igen.

2022. aug. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Kétlépcsős be van kapcsolva, nem tudok görgetni ebben az ablakban, és onnan tudom hogy megnyomtam, hogy beszürkül amint megnyomom a kék színű Következőre gombot. Hibaüzenetet se kapok. Ha a mégsét nyomom, akkor kilép az ablakból. Tudom nem mai csirke már, de azért erre még csak kêpes lenne. :)
2022. aug. 29. 22:43
 7/15 anonim ***** válasza:

"beszürkül amint megnyomom a kék színű Következőre gombot"

Meddig hagytad dolgozni?


Adj hozzá fizetési módot:

[link]

2022. aug. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Kb 20 percig hagytam gondolkodni, köszi holnap megpróbálom.
2022. aug. 29. 23:06
 9/15 anonim ***** válasza:

Szerintem az lehet, hogy öreg az iPad már ehhez. Az iOS 9 a legújabb oprendszer ami rajta van. Nincs kizárva, hogy azzal a rendszer már nem tud kommunikálni. Nekem van egy 3GS iOS6-al azon sem megy már az AppleID beállítás.

Tedd fel a gépedre az iTunest és azon keresztül állítsd be az AppleID-t és vezetékkel kösd össze az iPadot, nyomj egy visszaállítást és állítsd be újra.

Lehet hogy vacak az alma, de ne várd el, hogy egy 11 éves eszközön hibátlanul működjön a mai napig minden szolgáltatás! Nem egy ilyen öreg eszközzel kellett volna kezdened...

2022. aug. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Mint mondtam, nem vettem, hanem öcsémnek már nem kell és gondoltam kipróbálom. Nem fogok új készüléket venni, mert elég drága ahoz képest, hogy olcsóbb telefonok jobban fel vannak szerelve hardveresen, mint a drága iphone készülékek. Gondoltam kipróbálom, milyen a menü, hogy megy egy telepítés és a többi. Nem akarok vitát csinálni, mindenkinek van véleménye, kedvenc márkája. Nekem nem jön be az apple stílus és kész :)
2022. aug. 30. 06:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!