Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy felmérés szerint az...

Egy felmérés szerint az alacsonyabb jövedelmű országokban vannak csak többségben az Androidos készülékek az Almával szemben. Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
2015. jún. 28. 22:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy így van. Az alsó kategóriás androidok olcsók, és azt, hogy nem érnek fingot sem, az emberek többsége akkor tudja meg mikor megvette.
2015. jún. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Egyszer én is jártam így..soha többet szardroid. Azóta boldog Lumia tulaj vagyok :) Bár az Iphonet sem vetném meg ha megengedné a pénztárcám.
2015. jún. 28. 22:55
 3/17 anonim ***** válasza:
62%
Viszont most megjelent erőteljesen a wp alsó kategória ezekben az országokban és kifogja szorítani szerintem az androidot rövid időn belül. India, Pakisztán stbstb.. és persze máshol is erőteljes eladási növekedés van wp téren.
2015. jún. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Egyébként az első Androidom még a legelső szériából való volt, az viszont teljesen korrekt volt, nem fagyott, stabil volt, igaz hogy kicsit lassú volt de ennyi bőven elfért, főleg akkor annyi pénzért az almával szemben. Amikor megjelent nem volt alsó kategóriás konkurense annak a pár Androiddal ellátott telefonnak, sőt, alsó kategóriáról nem is beszélhetünk akkoriban, amin volt Android az már kb a közép közepe volt vagy még jobb.
2015. jún. 28. 22:57
 5/17 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom. Ha felső Alma, viszont a Microsoft rájött arra amire a Samuk és más észlények nem, hogy felső kategóriában nem versenyezhetnek az Apple-el. Mit tettek? Megcélozták a középkategóriát, és uralni is fogják ha ilyen mértékű növekedés lesz. Lehet rá kéne jönni a droidosoknak hogy talán a közép-alsó kategórián kéne javítani nem versenyezni az Almával a felső kategóriáért, mikor az már lefutott kör.
2015. jún. 28. 22:59
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok! Nem tudom mondjuk ti mire használjátok a telefont, hogy nem jó, nekem egy tényleg "nagyon gagyi" (nekem nincs vele bajom azért az idézőjel) navon mizu telóm van, a legelső fajta, de semmi problémám nincs vele, messengerre, viberre, youtubera, néha olvasgatni használom, szerintem az emberek többsége megreked az ilyen szintű használatnál, arra meg miért ne lenne jó egy egyszerűbb androidos telefon?

20/L

2015. jún. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
71%
Igen, mindenki ezt mondja akinek olcsó droidos telefonja van, amíg ki nem próbálja pl a wp-t ami fényévekkel veri ugyabban az árban. :D
2015. jún. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Gugu Gabor ***** válasza:
100%

Ebben nem sok varázslat van az olcsó azegmensben egyértelműen az android viszk a pálmát

Személy szerint teljessen elégedett vagyok az androidos telefonommal,igaz nem alsó kategóriás, nem cserélném sem almára sem windowsra ( igen volt mindkettő)

2015. jún. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Nem ide tartozik, a kérdést olvastam csak el arról jutott eszembe, eléggé off lesz.


Valamikor Fábry és Wahorn elmentek Amerikából Oroszországon át Budapestre egy Cadillac-en. Cadillac Drive a címe, 12 részt forgattak róla, fent van Youtube-on, ajánlom mindenkinek sokat lehet belőle tanulni.


Az egyik részben meglátogattak egy doromb múzeumot, és ott egy igen képzett magyar etnográfus meg találta jegyezni, és itt jön a lényeg :


"...azokon a vidékeken marad meg a doromb, ahol a többi hangszer jelentősége kicsi." [9. rész]

(más kérdés, hogy ezért kár volt etnográfusnak tanulni)


Na de a lényeg, hogy ne legyek teljesen off, ugyan ez van szerintem az androiddal meg az apple-lel, hogy ahol van rá pénz ott az iPhone-t veszik nagyobb számban, ahol meg nincs, ott mást. Ennyi. Nem kell ezt túl dimenzionálni.

2015. jún. 29. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 biancagirl válasza:

Erdekes ez a marakodas, hogy apple, vp vagy android

nekem egy samsung galaxy mini 2-m van es nagyon szeretem

es nem azert vettem anno mert androidos vagy ezt vagy azt tudja hanem mert erre volt penzem. De amire hasznalom arra tokeletesen elegendi. Szamomra a telefon meg mindig telefonalasra valo, de egy atlag felhasznalo (viber, net, e-mail, 1-2 jatek) igenyeit tokeletesen kielegiti. 2 eves a telo SOHA SEMMI baja nem volt. Kb. 100szor ejtettem.le, repult belole az akksi is nem egyszer, meg se kottyant neki, pedig nem strapafon. Akik hd kijelzo meg mittudomen milyen cicoma procesdzor meg minden

2015. jún. 29. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!