Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet a baj az almával? (Ipad)

Galekun kérdése:

Mi lehet a baj az almával? (Ipad)

Figyelt kérdés

Találtam egy használt ipad-et amit a tulaj már nem használ ( öcsém) és teljesen formázta nekem, hogy kipróbálhassam mit is tud egy alma ketyere. Csináltam apple id-t, bejelentkeztem az ipad-en, de a appstore nem enged alkalmazást letölteni, mert még új a felhasználó és erősítsem meg az apple id adatokat. Nos kijelölöm, hogy Mo. Majd elfogadom a feltételeket és nem képes tovább lépni.... Dátum beállítva, wifi van, mert a router 10 centire van tőle, de mégse lép tovább

[link]

Eddig se nagyon rajongtam ezért a márkáért, de ezek után nyugodtan bezárhat ez a cég, ha még erre se képes egy készülékük. Ismerek egy két embert akinek szintén ugyan ez a modell van meg és nincs ilyen panaszuk. Ipad2 32gb

Valakinek ötlete, hogy mi baja lehet?



2022. aug. 29. 22:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Én sem akarok vitázni, de :D

De értsd meg, hogy egy 11 éves technikáról van szó amit 6 éve nem támogatnak szoftveresen! Mit vártál? Meleg hógolyót?

Egyébként pedig csináld meg rendesen azt az AppleID-t ahogy kell, fizetési móddal, minden egyébbel, hogy működjön rendesen, ne kelljen megerősítbetni! Aztán lépj be vele az iPadon. Úgy 1000% hogy működni fog az iPad.

Megint az van, hogy hozzáértés, utánaolvasás és minimális türelem nélkül nekiáll a jóember csinálni valamit és amikor belefut egy hibába, akkor persze a gyártó a hülye.

Ennyi erővel vehettem volna egy fegyvert és szét kellett volna lőnöm mindenkit a microsoftnál amikor annak idején nem sikerült elsőre telepíteni a win95-öt?? :D

2022. aug. 30. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Morzsi007 ***** válasza:
36%

“ Nem fogok új készüléket venni, mert elég drága ahoz képest, hogy olcsóbb telefonok jobban fel vannak szerelve hardveresen, mint a drága iphone készülékek.”

Azt megnézném, de ebből látszik, hogy nem értesz a dolgokhoz, neked is a 108Mp a lényeg, de ezzel sincs baj. 🙂


Szeretem, mikor egy droidos ember kiakarja próbálni az apple terméket, kezébe vesz egy 11 éves modellt és nem úgy működik, ahogy szeretné és ezután még jobban erősödik az utálata a márka iránt. Ne is szenvedj tovább. Rakd vissza a fiókba, nem neked való.

2022. aug. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok tanácsot és segítséget, a telefonon megcsináltam a beállításokat és most már megy a tablet, ahogy kell.
2022. aug. 30. 10:10
 14/15 anonim ***** válasza:
50%
szuper!
2022. aug. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
retard alert
2022. nov. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!