Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sokat romlott a hasznaltan...

Sokat romlott a hasznaltan vasarolt iphone 11 aksija. Lehetséges hogy nem eredeti aksi van benne?

Figyelt kérdés
Julius 26.an vettem hasznalt telefonboltostol egy iphone 11et 99%os volt. 2 hét utan romlot 1 szazalekot. Most meg ma megneztem es 96%ot ir. Van esely ra hogy eredeti az akksija es csak rosszul hasznalom? Amikor 98at irt azt gondoltam hogy biztos ugy volt hasznalva hogy mar gyengulve volt az az 1%. Valami tipp? 1 havi garancia volt csak ra es mar lejart

2022. aug. 30. 11:21
 1/5 Morzsi007 ***** válasza:
82%

Van esély, hogy kapott egy új aksit, azzal árulták ami nem ér fel az eredetivel és úgy vetted meg.

Ne foglalkozz vele. Ha 80% alá megy az akku állapot és kikapcsol magától, akkor cseréltesd ki, lehetőleg jobb helyen, szervizben, eredetit nem raknak bele sehol, mégha azt mondják, akkor sem lesz olyan.

2022. aug. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudjuk... Lehet hogy ha szétszednénk, apple akksit látnánk benne. De nem tudhatjuk, hogy az új akksi-e, vagy csak kiütötték belőle a %-ot és a ciklusokat.

A grafikont érdemes nézni, hogy mennyire meredeken esik a napi használat mellett, illetve az akkuidőt. Ha jól bírja, akkor nincs min aggódni. A % csak tájékoztató jellegű és nem is lineárisan változik. Nekem most 1 hőt alatt esett le 2%-ot. Nem pánikolok, mert jól birja a telefon a napi használatot. Előző telefonnál (11 pro) kétszer is felfelé ment :D

2022. aug. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Morzsi007 ***** válasza:
91%
Nem így szokott esni a százalék, ha eredeti. Utángyártott annál inkább.
2022. aug. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószinű,ha néhány hónap alatt 80% alá megy,akkor az nem eredeti akksi.
2022. aug. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
11%
Ne vegyél Almás telefont. Túlárazott és még szar is.
2022. szept. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!