Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Golf 6 halogen fényszoró...

Robirobi26 kérdése:

Golf 6 halogen fényszoró helyett szeretném eztet de csak halogén izzóval használnám (hasonlit az eredeti xenon fenyszószohoz E jeles) lehetséges-e?


2019. nov. 11. 20:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez ugyan úgy halogén fényszóró, ha már alakítgatni szeretnél én az Osram csökkentett fényerejű xenon fényszóróját ajánlanám.
2019. nov. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
teljesen más lámpa ez mind ami most van az autón csak halogén,de nagyitólencsés és led helyzetjelzők vannak benne jobban néz ki mind a simma lámpa test és hasonlit az eredeti xenon lámpához csak ez nem xenon
2019. nov. 11. 20:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Tehát a látszat a lényeg, a funkció másodlagos. Ennek aztán van értelme.
2019. nov. 12. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

hasonlót vettem, csak 5-ös golfba, szintén E jeles, és halogén


én nem voltam elégedett a fényerővel, emelt fényerejű izzóval látam úgy mint a gyárinál a normállal


viszont mindenképp cserés volt a lámpatest, és olcsóbb volt egy ilyet venni, mint gyárit, és jobban néz ki

2019. nov. 12. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnos lelőtték előttem a poént, hogy eléggé gagyi projektor van bennük, de szerencsére cserélhető normálisra és akkor jobb lesz mint a gyári. Árral kapcsolatban itt már elgondolkodtató hogy Osram vagy kínai+projektor csere.
2019. nov. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!