Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Véleményetek az iPhone11-ről?

Véleményetek az iPhone11-ről?

Figyelt kérdés
Eddig csak Android eszközeim voltak és most leszeretném váltani a Samsung telefonomat (Samsung Galaxy A20e) egy iPhone11-re. Megérné-e átváltanom IOS-re vagy maradjak az Androidnál? Mennyivel jobbak az IOS eszközök, mint az Androidosok? Megéri iPhone11-et vennem?

2022. aug. 30. 19:34
A kérdező szavazást indított:
IOS
Android
22 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
35%

Ismételd utánam: nem veszünk 3 éves telefont, nem veszünk 3 éves telefont...


A mobilbizniszben minden telefon két éves életciklusra van tervezve, tehát általában kétévente jönnek a jelentős előrelépések (gyártótól függ, hogy páros vagy páratlan évben). Namost az iPhone 11 2019-ben jött ki, és gyakorlatilag semmiféle jelentős előrelépés nem történt az X-hez képest. Ezzel szemben a 12, vagy akár csak a 13 is nagyságrendekkel jobb telefonok, ráadásul ezek nem járnak úgy, mint a 11-es, hogy az Apple majd a szoftverfrissítések formájában szépen lebutítja és lelassítja a telefont, hogy így kímélje a 3 éves akksikat (aki még mindig nem hisz ebben, annak ajánlom, hogy nézzen utána, hogy miért kellett az Apple-nél több tízmillió dollárt fizetnie Franciaországban egy elvesztett per után).

2022. aug. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%

#1-es, lehet hogy Te fullra a legújabbra hajtasz, de ha egy telefon kapható még raktárról újonann, hardveresen és ár-érték arányban is megállja a helyét, és van rá szoftveres támogatás, akkor semmi gond!

Kérdező, ez egyéni dolog, kinek melyik rendszer jön be jobban! Eddig csak 2 okostelefonom volt, mindkettő Androidos, nekem nagyon bejöttek. Rajtam kívül mindenkinek iPhone-ja van a családban már 7 éve, és soha nem váltanának vissza! Az előző telefonom tönkrement, addig kaptam kölcsönbe itthon egy már nem használt iPhone-t, 2 hónap alatt kitapasztalva nekem nem jön be az iOS, nem csak a zárt rendszer, de a kezelőfelület funkciói sem, Android nyitott rendszer, nem ütközöm korlátokba, ráadásul azon minden műveletet egyszerűbbnek és közvetlenebbnek találok!

Azért kíváncsiságból mégis szétnéztem az aktuális mobilpiacon, hogy váltás esetén például részletre max. 250 ezerig milyen iPhone-t lenne érdemes venni, és az igényeimhez nálam is a sima 11-es állna a legközelebb, persze csak kíváncsiság volt, de ha Te komolyan váltani akarsz, bátran ajánlom ezt a típust!

2022. aug. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem jó telefon a 11. Én az androidot jobban szeretem, de az Ios sem rossz. Maga a telefon igazán jó, annak ellenére is, hogy bizonyos dolgokban elavult. Én a kijelzőt hoznám fel negatívumnak egyedül: nem oled és csak 60Hz. Egyébként nem csúnya.
2022. aug. 31. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%

Az egyes válaszolóval teljes mértékben egyetértek. Itt nem az iOS vagy Android témát kellene boncolgatni, hanem azt, hogy éppen most fog kijönni a 14-es iPhone, te meg 11-et akarsz venni OLED kijelző nélkül és maszkban nem működő face id-val, és már csak kb. 2 éves szoftveres támogatással, a mai sztenderdekhez képest kicsi üzemidővel.

Ha 11-es iPhonet látsz használtan írtó jó áron, akkor még lehet jó vétel, de újként semmiképp sem venném. Egy 12 vagy egy 13 jelentősen jobb telefon. Az iPhone 11 áráért pedig az androidos telefonok között is már tudsz a jobbak között turkálni.

2022. aug. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
45%

#4 te nist hordasz maszkot vagy miért zavar ennyire,hogy nem ismer fel maszkban?


Szerintem az Iphone 11 még teljesen jó!!

2022. aug. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%

5-ös: igen, most még jó. De az ember nem a holnapra vesz telefont, hanem általában 2-3 évre.


Namost az Apple úgy szokta csinálni, hogy 3-4 év után kitol egy szoftverfrissítést, ami lelassítja a CPU-t, visszafogja a maximális fényerőt, hogy a 3-4 éves akksik megcsappant kapacitását valamennyire kitolja, hogy azért az egy napot normális használat mellett kibírja.


Namost ha az ember telefonja valóban 3-4 éves, akkor ez valakinek pozitívum, valakinek meg negatívum. De ha az ember kiperkálja egy új telefon árát, akkor bizony számomra vérlázító, hogy a telefon gyártója lelassítja a telefonomat, mert csak. Ráadásul annyit nem tud kinyerni az akksiból, hogy két napot is bírjon, max egy-másfél órát bír tovább, ami normális használat mellett azt jelenti, hogy este 20% helyett 30% lesz, amivel sokra nem megyek, úgyis tölteni kell. Persze akinek négy éves a telefonja, annak számít, hogy estére 0% helyett 10% lesz, de mivel gondolom a kérdező nem használt telefonban gondolkozik , így neki ez nem oszt, nem szoroz (ha igen, akkor többszörösen igaz, amit az első kommentemben írtam, 3 éves HASZNÁLT telefont nem veszünk, mert az még három évet kizárt, hogy rendesen bírni fog!)


Semmi baj nincs az iPhone 11-el, egy nagyon jó kis telefon... volt 2019-ben, amikor kijött. 2022-ben viszont már csak az vesz új iPhone 11-est, aki hülye. Főleg úgy, hogy most jön ki nemsokára a 14-es, így a 12-es és 13-as iPhone-ok ára is le fog menni, azokat sokkal szívesebben ajánlanám, főleg a 13-ast.

2022. aug. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%

"#4 te nist hordasz maszkot vagy miért zavar ennyire,hogy nem ismer fel maszkban?"


Most nem. Ősszel vagy télen, amikor megint kötelező lesz zárt helyeken, vagy akár az utcán is, akkor viszont igen. Ez a maszk dolog innentől állandóan napirenden lesz, amint bejön a hideg, szóval szerintem elég méretes negatívum az, hogy nem működik a 12 előtti iPhone szériák esetén a maszkos arcfelismerés.

Az OLED kijelző és az üzemidő mellett miért siklottál el? :)


"Főleg úgy, hogy most jön ki nemsokára a 14-es, így a 12-es és 13-as iPhone-ok ára is le fog menni, azokat sokkal szívesebben ajánlanám, főleg a 13-ast."


Az írásod ezen részét nem tartom egyedül helytállónak: szerintem nem fog változni az áruk, az új széria lesz lényegesen drágább (és nem csak az Apple telefonok esetében).

2022. aug. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
70%

Az #5-össel teljesen egyetértek! Nem ismer fel maszkban, és akkor mi van? A Face ID csak 1 a többfajta biztonsági feloldás közül, azon kívül pedig teljesen jó telefon a 11-es!

Anyám most egy iPhone 6S-t használ, 2021 karácsonyra kapta újonann, Telekomnál ennyi év után is volt még belőle raktáron, és a telefon kora ellenére semmi lassúság nem érezhető rajta, netezés, multimédia - minden tökéletesen működik! #2-es voltam.

2022. aug. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
70%

"Az #5-össel teljesen egyetértek! Nem ismer fel maszkban, és akkor mi van? A Face ID csak 1 a többfajta biztonsági feloldás közül, azon kívül pedig teljesen jó telefon a 11-es!"


Öhö, és mi az a többfajta biztonsági feloldás, a jelszó bepötyögésen kívül, drága egyetlen arany bogaram?

Semmi baj nincs azzal, ha jelszót kell irogatni egy telefonon, mert mást nem tud, csak nem 2022-ben és nem 220 ezer forintért.


"Anyám most egy iPhone 6S-t használ, 2021 karácsonyra kapta újonann, Telekomnál ennyi év után is volt még belőle raktáron, és a telefon kora ellenére semmi lassúság nem érezhető rajta, netezés, multimédia - minden tökéletesen működik! #2-es voltam."


Gratulálok, kapott egy szoftveres támogatásában éppen teljesen kifutó, ezeregy éves telefont, ami már most nem jó semmire, maximum azért hiszed azt, hogy az, mert a sz..rhoz vagy szokva. Egy 6S-t manapság egy belépő szintű akármilyen márkájú telefon h..lyére szopat minden téren. Jól át lettetek b..szva, ha még fizettetek is érte.

2022. szept. 1. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
29%

2022-ben jelszót írogatni - és akkor mi van? Ráadásul 220 ezres telefonon - az egoizmus meg abszolút hidegen hagy!

Tény hogy régi már a 6S, és vannak nála gyorsabbak, de ez se lassú, és nem szaggat - mondom mindezt úgy, hogy Android-párti vagyok, ahogy már említettem!

És válogasd meg a szavaidat, nem vagyok az arany bogarad!!!

2022. szept. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!