Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Véleményetek az iPhone11-ről?

Véleményetek az iPhone11-ről?

Figyelt kérdés
Eddig csak Android eszközeim voltak és most leszeretném váltani a Samsung telefonomat (Samsung Galaxy A20e) egy iPhone11-re. Megérné-e átváltanom IOS-re vagy maradjak az Androidnál? Mennyivel jobbak az IOS eszközök, mint az Androidosok? Megéri iPhone11-et vennem?

2022. aug. 30. 19:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Arany bogaram, én megválogatom a szavaimat, csak te butaságokat írsz. A butaság még önmagában nem baj, de ha kitartóan, büszkén és magabiztosan írsz ostobaságot, akkor az embernek azonnal elfogy a türelme.


"2022-ben jelszót írogatni - és akkor mi van? Ráadásul 220 ezres telefonon - az egoizmus meg abszolút hidegen hagy!"


Hát ha neked mindegy, hogy mit kapsz a pénzedért, akkor gratulálok. :)


"Tény hogy régi már a 6S, és vannak nála gyorsabbak, de ez se lassú, és nem szaggat - mondom mindezt úgy, hogy Android-párti vagyok, ahogy már említettem!"


Ez tök jó, de attól még leáll a szoftveres támogatás, onnantól meg nagyon hamar fog egy téglává válni. Persze, telefonálni lehet majd vele, de azt mivel nem lehet?

2022. szept. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
23%
Nem mindegy, hogy mit kapok a pénzemért, csupán fontolva haladok a korral, attól hogy valami újabb és modernebb, még nem feltétlenül mindenáron jobb is, lehet rosszabb is vagy ugyanolyan! Például amikor az ujjlenyomat olvasót először rakták be újításként a kijelző alá, mennyien panaszkodtak már hogy lassú és pontatlan! Ehhez képest a jelkód régebbi, de pikk-pakk beenged!
2022. szept. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!